Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nagy lúzerség egyedül, otthon...

Nagy lúzerség egyedül, otthon tölteni a szülinapot?

Figyelt kérdés

21 vagyok, nem is érzem nagyon, hogy ünnepelni kéne, főleg, hogy még szinte semmit sem értem el eddigi életemben...

De most mégis lúzernek érzem magam itthon tölteni az estét, a 2 legjobb barátnőm felköszöntött (a többi ismerősöm nem különösebben érdekel), de nem akartam sehová sem menni velük Végülis nem azt bánom, hogy itthon vagyok, csak, hogy 1 évvel idősebb lettem (de nem bölcsebb lOl), ergó az évek telnek, csak nem úgy, ahogy elképzelem és szr érzés így lenni na.

21/L



2018. dec. 8. 18:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Félek, hogy csak úgy elrepülnek az évek, anélkül, hogy kihasználtam volna a fiatal, gondtalan éveimet.
2018. dec. 8. 18:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm szó szerint ugyanezt mondogatja 25 évesen, már csak nevetek rajta.

37n

2018. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Egy a lényeg, hogy azt csináld, amit szeretnél!

Ha most épp nincs kedved bulizni, akkor ne menj! Az évek nagyon gyorsan telnek, de nem akkor lesz értékes életed ha bulizol, hanem ha azt csinálod ami boldoggá tesz.

Én 23 vagyok, 19 évesen buliztam utoljára saját akaratomból, azóta jobban szeretem a párommal nyugisan tölteni a szabadidőmet. Nincs hiányérzetem! :)

2018. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Először is Boldog szülinapot. :) Másodszor...nem, nem vagy lúzer. Én is 21 vagyok és ismerem ezt az érzést, nem tudom miért jön ez elő hiszen még nagyon fiatalok vagyunk :D. Én jelenleg úgy vagyok vele, hogy ha majd befejezem a sulit, dolgozok és pénzt keresek, akkor majd élek úgy, ahogy szeretnék/annyira amennyire tehetem. Egyelőre ez van...10 év múlva is fiatalok leszünk még és akkor már teljesen más életet fogunk élni, mint most. :D
2018. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!