Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek születésnapra?

Mit vegyek születésnapra?

Figyelt kérdés

Anyukám egy hét múlva lesz 46 éves.

Bögrét, párnát nem akarok neki venni, egyrészt mert túl sok van belőle, olyan jelentéktelen.

Pólót úgy sem használná.

Ékszereket nem hord.

Szeret viszont olvasni, de ha könyvet vennék neki befonná a haját.

Szereti a virágokat.

Inkább valami ötletes ajándékot várok amit a héten meg tudok rendelni, be tudok szerezni.


2019. febr. 23. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg családi fotokollazst csinalhatnál/csináltathatnál neki. Az enyém nagyon örült . Anya is és nagymamám is.


Ha szeret kávézni akkor hiperszuper kávéfőző a nyerő, vagy valami olyan háztartási berendezés amire tudod hogy vágyik de magának meg sajnálja megvenni.


Esetleg menjetek kettesben fürdőbe vagy wellnessezni, úgy hogy te állod.

Vagy ugyanez csak étteremben .


Ha tényleg semmi ötlet sincs akkor vannak ezek az ajándékcsomagok is amibe vegyesen van kávé, csoki, tészta... Ilyesmik. Csak rajtad múlik, ezek csak ötletek.

2019. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én elvittem welnessezni édesanyámat az 50. szülinapján
2019. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mekkora a keret?
2019. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan 4-5000 Ft. Tárgyi ajándékokra gondoltam igazából, de a "csajos" vacsora jó ötlet.
2019. febr. 23. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!