Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit lehet csinálni egy szabadt...

Mit lehet csinálni egy szabadtéri, kerti bulni?

Figyelt kérdés

Bár csak nyáron lesz a szülinapom, már most elkezdtem gondolkodni rajta. Egy telken fogom tartani, amin van egy kis ház, és egy nagyobb kert fákkal meg ilyesmivel. A baj az, hogy nem nagyon tudom, mit fogunm csinálni. Oké, meg lesz sütve kaja, eszünk, iszunk, beszélgetünk, lesz zene, de csinálnék valami érdekeset is, csak nincs semmi ötletem. Valaki, akinek már volt hasonló tudna ajánlani olyan 25 emberke lesz.

Esetleg ha van jó dekorációs ötletetek, azt is elfogadom.

Éjszakai programokat ne, valószínűleg nem leszünk ott addig, mert naaagyon csípnek a szúnyogok.😂😂(meg áram sem biztos, hogy lesz) 17L



2019. febr. 27. 17:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Az ajánlani után lemaradt a kérdőjel 😅
2019. febr. 27. 17:45
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt lehet csinálni amit mondtál. Esetleg csinálhatsz vagy rendelhetsz táncos, zenés műsort, ha ilyesmire van igény.
2019. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
75%

Kés/balta dobó verseny.

Légpuskás céllövészet.

Tűzijáték.(A gázpisztolyból lőhető egész évben legális!)

Felfújható medencék.

2019. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnek party játékok, vetélkedő lányok fiúk ellen, vagy kisebb csapatok (youtube-on rengeteg játék van party games címen). Röplabda, foci, tollas labda, kártya, esetleg vicces társas játék, twister, activity. A számháború is vicces ha olyan a baráti köröd.

A medence jó ötlet, ha meleg lesz.

Szerintem estére is maradjatok, ha lehet, mert akkor jobb a buli, tábortűz, tánc, stb.

2019. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Zene, vetélkedők, jahh, de szerintem nem kell túlspilázni: zene, egy kis bor, pezsgő (nem sok!!!), tánc, dumálás, röhögés, csak lazán, szabadon, kötelezőség nélkül, az a legjobb! :)
2019. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Felelsz vagy mersz játék.
2019. febr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Karaoke
2019. febr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Zene, tánc.

Társasjátékok, pl. mi házibulikban sokszor Twistereztünk.

2019. febr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindent is! Ha senkinek nem törik el semmije, és senki nem esik teherbe, akkor szar volt az egész :D
2019. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Láttad már a Project X filmet? Ba csinálsz egy olyan bulit, tuti, hogy találkozol még velem is! :D
2019. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!