Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Miként adjam a párom tudtára...

Miként adjam a párom tudtára hogy a születésnapi ajándéka egy nyaralás lesz? Valami emlékezetes és ötletes módon szeretnénk.

Figyelt kérdés

Augusztus közepén szeretnénk neki körülbelül megmondani a szuper hírt,és szeptember első heteiben mennénk,hogy legyen idő neki is rendezni a munkával kapcsolatos dolgait.

Last minute utazás lesz (már mentünk így máskor is)szóval még a hely is függőben van :D

Úgyhogy kicsit így megvagyok lőve,mert még azt sem tudom megtenni hogy a beszállókártyát odaadom...

Nem jut eszembe semmi jó dolog,ezért kérném a segítségeteket..előre is köszönöm



2019. máj. 20. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Most van majus , aug kozepeig nagyon sok idod van kitalalni vmit.

Egyebkent ha van asztali naptara, v otthon a falon egy,akkor oda be lehet ragasztani egy repulot v egy szoveget beirni az adott honaphoz h ide oda mentek ekkor es eddig, stb.

2019. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy még van időm addig,csak ötletet szeretnék gyűjteni. :) Köszi a választ.
2019. máj. 20. 11:39
 3/10 lilla64 ***** válasza:
100%
Én szóban mondom meg neki az ilyesmit,egy szál rózsával.
2019. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Készítek egy kártyát, "kupont". Word-ben megszerkeszted pl. A4 van annak a fele méretben, azt írsz rá, amit akarsz. Nem is kellenek a konkrét infók, pl. a helyszín, ha az még nincs meg, csak hogy meglepetés utazás ekkor és ekkor. Tehetsz rá valami szép képet. Így át tudsz adni neki valami tárgyi dolgot, nemcsak szóban közlöd.
2019. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Közben már kitaláltam nagyjából.

Csinálok egy jópofa montázst,rábiggyesztem majd magunkat is. Az interneten tök jó alapokat találtam háttérnek:

pl: [link]

A többi meg már csak a fantázián múlik :)

2019. máj. 20. 12:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én összeszedtem pár hangulatos képet az úti célròl kinyomtatva+egy naptàrt is nyomtattam, kiemelve a dàtummal,amikor megyünk.

Bevàlt, egyből átment az üzenetet és a helyet is kitalàlta a képek alapján.

2019. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mennyire nyitott a párod a játékokra? Mert csinálhatnál akkor a lakásban egy kis "kincskeresést" :) A montázsod lesz a végállomás.


Merre mentek amúgy? Lehetne 3-4 darab kvíz kérdés az adott helyről. Egy kérdésre két választási lehetőség jut. Szekrényekkel, párnákkal jól el lehet ezt játszani.


Például:


Szekrényre ráragasztod a kérdést:

"Mit jelent japánul a "fekete?"

Ajtó bal oldalán: shiiro

Jobb oldalán: kuro


Ha a jobb oldalt nyitja ki, akkor várná ott egy papír, ami elvezeti őt a következő állomásra. A bal ajtó belsején értelemszerűen nem lenne ott semmi vagy csak egy X, esetleg egy "rossz válasz, próbáld újra" felirat.


Az ajtó belső felén talált papíron meg körbe lenne írva a következő állomás vagy valami ráutaló dolog. Pééellldául... (Nem jut eszembe semmi értelmes, de remélem pld. nélkül is érthető. 🤭 Fogalmazásban nem vagyok erős. 😕 )


Lábosok aljára-belsejébe, függönyökre, poharakra-bögrékre, tányérokra, párnákra, üdítős flakonok/dobozok oldalára, képek elejére-hátuljára, meg a többi emelgethető, páros dologra lenne jó őket ragasztgatni. :)

2019. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én imádok meglepetéseket okozni,de az ilyen rejtvényes, találóskérdéses marhaságokat tuti mellőzném és én sem szeretnék ilyeneket játszani.


Szeptember eleji utazásra a szabadságot szerintem jobb,ha most beírja-kikéri,nehogy pofáraesés legyen,hisz nem tudhatod,a kollégái mit terveznek.


Ha semmiképp nem akarod elmondani,akkor adj be egy itthoni kamu helyet,hogy készüljön arra és utolsó pillanatban lepd meg.

2019. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én meg szeretek és remélem lehetőségem is akad majd rá. Én megértem, hogy nem tetszik az ötletem, de ahelyett, hogy leszólód, inkább görgess tovább vagy csak írd le a saját ötletedet. (Amúgy fél óránál nem tartana tovább se az előkészület, se a végigjátszás, tehát bőven maradna ideje szabadságot kivennie a szülinaposnak.)


Majd a kérdező mérlegeli magában, hogy marhaság-e a bedobott ötlet vagy sem.

2019. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mint említettem a kérdés alatt last minute út lesz,azért van függőben a hely. :)

Zakhyntos vagy Karpathos a legfőbb úti cél de Ciprust és Máltát és szívesen megnéznénk. Majd meglátjuk melyiket sikerül kifogni.

Bőven elég lesz ha aug elején szólok neki,mert ő osztja be magának az idejét.

Mindegyik ötlet jó szerintem amit írtatok.

A kincskeresés is jó,szerintem ha meglepetésről van szó bármelyik felnőtt ember át tud szellemülni gyerekké megint :)

2019. máj. 22. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!