Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ajándék ötletet keresek a...

Ajándék ötletet keresek a húgomnak, akinek most lesz a 20. születésnapja. Tippek?

Figyelt kérdés
20 éves lesz a testvérem, és a szüleimmel szeretnénk valami maradandót adni neki, mégiscsak egy kerek születésnap lesz. Elsősorban valami élményre gondoltam, hiszen nincs szüksége semmi olyanra, amit a hétköznapokban amúgy nem kap/vesz meg. De szeretnénk, ha emlékezetes lenne számára az a nap.

2019. márc. 12. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van valami, ami érdekli? Hobbi? Ahhoz kapcsolódóan lehetne élményt keresni.

Én pl. örülnék egy családi, baráti, kerti partinak. És nagyon sokat olvasok, így valami érdekesebb könyvnek, vagy ha egy sorozat minden részét megkapnám egyben.

De van a közelünkben egy kalandpart, ahol még nem voltam. Oda is szívesen elmennék a családdal.

Autós, vezetési élmény programok sem rosszak, bár azt inkább fiúk, férfiak szeretik.

2019. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

-Saját internet/mobil előfizetés

- Szàmítógép,laptop

-Munkát segítő eszköz

-kisállat (bár ez meggondoló)

- Gravíriztatott toll

-ékszer,ruha


Bár jobb ötleteket tudnánk adni,ha valamit tudnál róla írni.

2019. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Utazás, sportlövészet, élményfestés, élményvezetés, bázisugrás, opera, balett, dumaszínház, koncertjegy a kedvenc egyuttesere, de fogalmunk sincs, hogy milyen ember a testvéred, így nehéz tanácsot adnim
2019. márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Közös vacsi, az étterembe ha szoltok, a tortát be lehet vinni és a pincér beviszi. En örülnek valami családi kirándulásnak, valami programmal egybekötve (hajókázás, csillagvizsgáló).
2019. márc. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!