Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » 2 hét múlva Valentin nap lesz...

2 hét múlva Valentin nap lesz és várjátok a Valentin napot?

Figyelt kérdés
2 hét múlva Valentin nap lesz. Ti is várjátok a szerelmesek napját? Valentin nap ünnepen mit szerettek benne?

2021. jan. 31. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom, hülyeségnek tartom.
2021. jan. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem ünnepeljük. A párommal felköszöntjük egymást, és ennyi. Távkapcsolat, szóval ajándék esélytelen, de szerintem amúgy se lenne, mert ugyanolyan nap, mint a többi. Na meg nem csak ilyenkor kell szeretni egymást.
2021. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Az ajándékot amit nekem adnak. Csakis azt.
2021. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem, a büdös életben nem vártam még a "verd el a pénzed a virágboltosok örömére" napot.
2021. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem várom, nem érint.
2021. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Bálint szép név. Van is ilyen nevü ismerösöm. Jo, hogy felhivtad rá a figyelmemet. Majd felköszöntöm.
2021. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem várom. Van barátom, de a munka miatt többszáz kilométerre leszünk egymástól azon a hétvégén, úgyhogy sokra nem megyünk a Valentin nappal. Máskülönben azért valamilyen módon biztos megemlékeznénk róla, ha együtt lehetnénk, de telefonon közel sem olyan.
2021. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi ünnepeljük. Mármint semmi étterem meg ilyenek, ahol tömve vannak emberrel (most nyilván a covid miatt más de nézzük ezt az elmúlt évekre) inkább én sütök/főzök valami finomat, amit eddig még nem csináltam és ilyenkor egy új, kis szexi fehérnemű befigyel.

Barátomtól pedig mindig egy hatalmas orchideat vagy egy nagycsokor tulipánt kapok.

Aranyos "ünnepnek" tartom, a magam részéről.

2021. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Azért várom, mert a férjem születésnapja. De a sok hülye nyáladzó szerelmespár miatt évekig inkább 13-án mentünk étterembe, mert aznap nem lehetett megmaradni sehol, és szívecskés desszertet akart ránksózni a pincér, blöeeee...
2021. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ünnepeljük a valentin napot.

Az évfordulónk viszont közel van ehhez a dátumhoz, így azt ünnepeljük, de azt sem nagy felhajtással. Egy közös vacsi vagy ilyesmi, és ennyi.

2021. febr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!