Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek a barátnômnek...

Mit vegyek a barátnômnek valentinnapra?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit vegyek a barátnômnek valentinnapra? Gondolkoztam karkötôre amire valamilyen "szerelmes" szöveg van ráirva vagy kulcstartó ami szintén ilyen "szerelmes" dolog legyen rajta.. Szerintetek mit?

2019. febr. 3. 00:38
 1/7 anonim válasza:
55%

Menj be a flying tigerbe, tele van ilyesmi cucokkal.

A karkötő is jó ötlet.

2019. febr. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Kis piros szivet.
2019. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Virág box.
2019. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Venni semmit.

Inkább menjetek el a kedvenc helyetekre.

2019. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mézes puszedlit.
2019. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én rózsára meg egy romantikus táncra gondoltam a szobában otthon ,amikor nincs otthon senki csak mi ketten , persze a hangulat az csöndes meg gyertyafényes :)
2019. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia:) Igaza van az előttem szólóknak, semmilyen tárgyi ajándék nem ér fel egy jó élménnyel. Hívd meg egy kávézóba egy sütire, vagy egy hangulatos helyre palacsintázni, aztám sétáljatok egyet a város fényeiben. Ha mindenképpen szeretnél neki venni valamit, legyen virág és csoki! Sablonnak tűnik, de a virágnak melyik lány nem örül?!:)) a csokit pedig nem is kell magyarázni ;)
2019. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!