Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Lányok! Vennétek Valentin...

Lányok! Vennétek Valentin napi ajándékot annak a srácnak, aki udvarol nektek, de még nem vagytok együtt? Nem ciki ha ő ad, de ti nem?

Figyelt kérdés
És mivel lehetne meglepni, hiszen semmi személyeset nem tudnék még adni neki. De mi van ha ő készül, és én nem?

2021. febr. 14. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Valentin napra a férfiak adnak ajándékot!
2021. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elriasztó lehet. Ha ő készül, akkor adj neki egy csókot.
2021. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
74%
Gondolom túl vagy már rajta, de szerencsés vagy, te vagy a nő, neked nem kell ajándékot venned, a figyelmesség a férfi dolga. Ha esetleg mindenképp szeretnéd jelezni, hogy fontos neked, valami aprósággal készülj, pl. ha sütnél nekem valamit én biztos mindennnél jobban értékelném. Másik lehetőség, hogy olyan kis értékű és kis mértű ajándékot veszel, amit el tudsz dugni, és csak akkor adod oda, ha te is kaptál.
2021. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Megmondanám, hogy köszi, de nem tartom. Nem vennék semmit.
2021. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!