Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Valentin nap

A kérdés

Minden poszt a facen és instán a Valentin napi ajándékokról szól. Mit gondolsz róla?

Vajon igazi öröm az ajándék vagy az a lényege, hogy kinek költött többet a párja? Csak a nők posztolják úgy látom, férfiak nem rakják fel mit kaptak.

Én nem kapok ma semmit, azt mondta a párom nem akar Valentin napot, idáig tartottuk vagyis kaptam virágot mindig de már azt mondta elege van ebből a kötelező ajándékozásból. Ő akkor akar adni amikor nem "kötelezik" rá.

Miről szól már ez az egész? A mutogatásról? Miért posztolja ki mindenki?

febr. 14. 18:01  Privát üzenet  

A válaszok
Fúúú! Te már megvilágosodtál

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont febr. 14. 18:09 Privát üzenet
Isten hozott a fogyasztói társadalomban és a szociális média világában.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont febr. 14. 18:18 Privát üzenet

"Miről szól már ez az egész? A mutogatásról?"

Te idén regisztráltál ezekre az oldalakra, vagy mi a szösz? :D Nyilván erről szól, nem csak ma, máskor is.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont febr. 14. 18:52 Privát üzenet
Nem tudom szerintem néha kell ilyen ünnep is mert sokszor az embereket a szürke hétköznapokból kihozzák. Én semmit nem kaptam , nem is kell nagy dolog egy 200 ft csoki is elég csak a figyelem a lényeg.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont febr. 14. 21:23 Privát üzenet
Mint a legtöbb poszt magamutogatásról szól. Például karácsonykor is jellemző, hogy szelfiznek a karácsonyfa előtt vagy az ajándékokat posztolják. Vagy nyaraláskor, vagy eljegyzéskor, házasságkor... Szóval ez is ilyen lájk gyűjtő, magamutogató viselkedés forma.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont febr. 14. 21:39 Privát üzenet
Instám nincs és fb-ot se nyomták tele ilyennel az ismerőseim.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont febr. 14. 22:48 Privát üzenet
Én is látom, csak engem hidegen hagy. Vajon téged azért zavar, mert bánt, hogy a virágod csak egy nesze, ünnep van ajándék?

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont febr. 15. 06:21 Privát üzenet
Én azt gondolom, hogy ez a "mi látványosan csakazértsem valentinozunk" lassan már kínosabb és elcsépeltebb, mint a látványosan valentinozás.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont febr. 15. 15:24 Privát üzenet
Nyilván arról (is) szól. Mi megbeszéltük amikor összejöttünk hogy ez is csak ugyanolyan nap lesz mint a többi. Nem egy konkrét nap dönti el hogy menni kell valahova, ajándékot kell venni. Csak ahogy jól esik. Szerencsére a közvetlen környezetünk is így gondolkozik fel se tűnik ha esetleg valaki ráfeszül a témára és facen, instán posztol.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont febr. 16. 12:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Boldog Valentin napot! Ünnepelsz ma a szerelmeddel?
Valentin napon normális szokás barátokat és családtagokat is köszönteni? Ez nem a szerelmesek ünnepe?
Párszor 3-4-szer randiztunk már egy lánnyal, most egyéb elfoglaltsága miatt nehezebb összehozni a talit (kérdés h valós vagy annyira nem valós ok) de a lényeg az, hogy küldjek...
Ki mit tervez Valentin napra?
Tudtok pajzán Valentin napi idézeteket?
Valakinek valami ötlete?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Valentin nap rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!