Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Melegeknek milyen ajándék...

Melegeknek milyen ajándék Valentin napra?

Figyelt kérdés

Meleg pasi vagyok és van egy párkapcsolatom!

Barátom készül Valentinnapra és nem tudom milyen ajándékkal viszonozzam erre kérnék segitséget!

Csak normális válaszokat várok!


2022. jan. 31. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valentin napra nem szokás nagy ajándékokat venni :)

Egy kedvenc csoki esetleg vagy valami apróság az amit én általában adni szoktam. A max amit páromnak "adtam" ilyenkor az az volt, hogy meghívtam moziba vagy vacsorázni.

De ugyanígy játszik saját készítésű süti vagy kaja is :)

2022. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen szempontból teljesen lényegtelen a szexuális orientáció, egyet értek az egyessel, ezek teljesen jó ajándékok.

A párodat pedig te ismered, hogy miket szeret, vagy miket nem szeret :)

Engem nőként például a vörös rózsával a világból ki lehet üldözni, mert klissés, elcsépelt, és nincs benne semmi fantázia, viszont tudom, hogy sokan örülnek neki, és szeretik.

2022. febr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Ez csak rád meg a párodra tartozik, hogy hogy szeretnétek ünnepelni. Ahány ház, annyi szokás. Mi pl. sose veszünk egymásnak semmit, hanem elmegyünk együtt étterembe vagy valami közös programra. Mi is melegek vagyunk, csak mi lányok.
2022. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Csokifutyi..
2022. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Sál
2022. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Jeget.
2022. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
70%
Megleped hogy most te leszel a lány
2022. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!