Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Milyen típusú Valentin napi...

Milyen típusú Valentin napi ajándékot adjak?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondoltam amiről nem mondhatni meg, hogy Valentin napra való. Nagyon fontos, hogy ne lehessen róla megmondani. Semmi szívecskés dolog. Fiúnak kéne. Egyszerűbb kézzel készített dolog is jöhet. Köszi!

2022. jan. 23. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen viszonyban vagy a fiúval. Látod rajta, hogy tetszel neki, éppen csak udvarol neked, már együtt vagytok, régóta együtt vagytok, eljegyzett vagy már össze is házasodtatok.


Egyébként valamit főzhetsz neki, elmehettek együtt valamilyen közös programra stb. Ezek minden esetben jók.

2022. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
A legegyszerűbb, ha a ruháidat adod oda. Levetkőzöl előtte teljesen. Jobban fog örülni neki, mint bármilyen más ajándéknak. Nem az ajándékok miatt van veled, hanem miattad, tehát te kellesz neki.
2022. jan. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
🟢 INGYEN KAJA ! Teli hassal lesz csak igazán boldog ! 🟢
2022. jan. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy valentin napi ajándéknak gondolja ne azon a napon (vagy héten) add oda neki.
2022. jan. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amilyet szeret-félét
2022. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

-Kindentojast szedd szet ovatosan, a tojasba rejts el egy nyaklancot, medalt, karkötöt, vagy barmilyen "aprobb dolgot" aminek örlülne. Ragaszd vissza, es csomagold.

-vegyel egy üveg bort/pezsgöt. Es egy doboz ferrero rochet. A Csokival ragaszt körbe az üveget, majd a teteje zöld papirbol csinalj leveleket. ( Ananasz format kapsz igy)

- neten rengeteg kreativ ötlet van :-)

2022. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
68%

Például adhatsz neki sok csokit/gumicukrot/édességet.


Régebben én fogtam egy kis szülinapi ajándék tasakot és telepakoltam mindenféle nyalánksággal. Nagyon örült neki😊

2022. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

✅ Nagyon egyszerű ! Ha szeretnél a kedvébe járni és meglepni.

♥️ Akkor menjetek el olyan helyre, ahol nem kell elővennie a tárcáját.

♥️ Szerezzetek kalandot élményt, úgy/anélkül hogy a pénztárcája kiürülne :)

✅ Pl.: Budapest/BÁLNA , ingyen korcsolyázás - utána

✅ Utána meg a Dunának van egy olyan része, hogy "CSÖVES fürdő". Írd be GOOGLE-be.

♥️ Az biztos hogy ezek után egy életre emlékezetes lesz az idei VALENTIN napotok :)

2022. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!