Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mennyire gáz valentinnapon...

Mennyire gáz valentinnapon megkérni valakinek a kezét?

Figyelt kérdés

2023. febr. 16. 15:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem viccnek szánod, tök jó..
2023. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nagyon gáz. Pont mint a szülinapi, karácsonyi stb. lánykérés. Ennél lehetne bárki kreatívabb.
2023. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%
Kettessel értek egyet. + Ne így spóroljatok már.
2023. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 NTBS ***** válasza:
77%
Ha vágyik rá nem gáz.
2023. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
37%
Ku.va nagy ciki ahogy a valentin napozás is.
2023. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem jobb egy szimpla napot "erre szánni". Mármint, szerintem már az se valami ideális, ha valakinek a születésnapja pont egy ünnepnapra esik, de hát ez van, azon nemigen lehet változtatni. De szándékosan egy ilyen fontos dolgot, mint a lánykérés, pont egy ünnepnapra berakni? Most legyen bármiről is szó, az ilyesmit kerülni kell. Mármint, én nem vagyok egy nagy Valentin-nap ünneplő, de attól még szerintem az ilyet kerüljük már. Sokkal szebb egy egyszerű, hétköznapi dátumot egy ilyennel "megkoronázni", mint egy olyan napot, amin alapból már van valami.
2023. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Ha szeretitek egymást, nem számít a nap. Nem ciki semmilyen nap.
2023. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%

Gáznak nem gáz, de mint nő, én egy Valentin napot nem akarnék összekötni egy eljegyzés évfordulóval pl :D


Nyilván a szándék a lényeg, és ha őszintén, szeretetből teszed, annál nincs jobb. De szerintem jobb a spontán :) Az egyik legjobb barátnőm kezét nem rég úgy kérték meg, hogy évek óta szulinapra inkább utazást szerveznek egymásnak, ( nem szulinapon feltétlen, de ennek céljából ), és a srac az egyik ilyenen kérte meg. Szerintem ez nagyon jó ötlet :)


A paromnak én is mondtam, hogy ne karácsony stb legyen, és ne is emberek előtt, legyen kettesben, spontán :)


Így is az évfordulónk ünnepre esik, ami azért jó, mert tuti nincs elfelejtve, de én többet nem akarom így :D Az csak véletlen volt, hogy akkor találkoztunk, így szép, de ne legyen direkt egy ünnepen szerintem. Az nap legyen csak azért :)

2023. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
30%
Eléggé
2023. febr. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
42%
Nem a nap a gáz, hanem amekkora csinnadrattát csinálnak belőle. És főleg az gáz, hogy úgy adják elő, mintha micsoda laza spontán véletlen lenne. De közben az esetek többségében az van, hogy a nő már ezer éve rágja a pasi fülét, hogy csinálja már... A pasi meg agyonizgulja magát, hogy sikerül-e elég nagy és látványos felhajtást csinálnia. És ami még gáz, hogy hogynem, mindig van ott tök véletlenül pár kamera, és elképesztő véletlenek folytán mindig lesz sok fotó és videó az utókor számára.
2023. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!