Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Gáz, ha tököm kivan a Valentin...

Gáz, ha tököm kivan a Valentin-nappal, és inkább elhúzok egy napra, fel sem "köszöntöm" barátnőm?

Figyelt kérdés
Elég volt. Hányingerem van az egésztől.
2023. febr. 14. 09:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Na kezdődik a rinyálás. Igen, tényleg szörnyű, hogy van egy nap az évben, amikor kéne valami kis apróságot venni a csajnak és kinyilvánítani valamivel, hogy szereted. Megértem, hogy ez borzasztó macerás minden nárcisztikus pszichopata számára. Szerintem költözz el a holdra és lehetőleg ne is gyere vissza lol
2023. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
78%
Csak abba gondolj bele, mennyire örülne a barátnőd, egy szál vörös rózsának, és egy bonbonnak! Én se vagyok oda érte, de akit szeretünk, boldogságot okozunk neki! Csak gondold át, mérlegelj és dönts.
2023. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Miből van eleged? Én nem vettem észre sehol sem, hogy Valentin nap lenne. Minden ugyanolyan. Nincs tele se a ház, se az utca, se semmi rózsaszín lufikkal, és még senki sem hozta szóba ma. Rajtad kívül :D
2023. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Pontosan mi a bajod vele? Az, hogy pénzes ünnep? Ennyi erővel a szülinap, névnap is lehúzás. Mégis örül a fejed, ha hozzád vágnak egy tortát és ajándékot. Akkor ez miért nem szokott zavarni?

Vagy az zavar, hogy a barátnőd szeretné tartani? Keress olyat, aki nem.

2023. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Azért annyit nyugodtan mondhatsz, hogy boldog valentin napot.
2023. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

De ehhez miért kell így hisztizni?

Normális, felnőtt párok megbeszélik előre, hogy nem tartják a Valentin-napot, mert marhaság. És akkor nem köszöntik fel egymást és nem vesznek semmit.

Vagy ha a pár valamelyik tagjának fontos, akkor a másik vesz neki valami apróságot, amitől nem zuhan anyagi romlásba, mert figyelmes annyira, hogyha a másiknak ez fontos, akkor meglepi. De ettől még nem kell hisztizni, ha a másiknak örömet jelent ez.

2023. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lépj le, a kezedet este majd nem kell "megköszönteni". :o)
2023. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem is undorító ez a nap, minden tekintetben. Csak arra jó hogy a pár nélkülieket lehessen vele hergelni.
2023. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Mi megbeszeltuk a kapcsolat elejen, hogy nem fogjuk ezt a napot tartani. Amugy sokszor meglepjuk egymast akar egy csokival, de mindenki eldontheti magának hogy megtartja-e a valentin napot. Baratommal azota 1,5 eve vagyunk egyutt, megvagyunk valentin nap nelkul is:)
2023. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 NTBS ***** válasza:
100%
Igen. Még kellett volna beszélni vele.
2023. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!