Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin nap hogy ünnepeltek...

Valentin nap hogy ünnepeltek idén ?

Figyelt kérdés
Teljes szívemből gyűlölöm , utálom azt a napot mindig depis vagyok suicid gondolatokkal . Nos vagy véget vetek az életemnek vagy Rémálom az Elm utcában maraton-t tartok...hmmm.🤔🤔🤔

febr. 11. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Sose értettem az ilyen típusú embereket mint te.


Amikor nem volt kapcsolatom, letojtam, milyen nap van. A szerelmesek ünnepeljenek, kit izgat. Mintha Ottó napkor azon bömbölnék, h miért vagyok Kázmér...


Akkor se volt sose nagy ünneplés, amikor kapcsolatban voltam, kis figyelmesség stb, de ez nem egy olyan nagy ünnep.


A férjemmel tavaly 13-án elmentünk vacsorázni, mert akkor nem volt minden tele emberekkel, idén is hasonló a terv, csak 15-re.

febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ez jól hangzik .

Én maradok a horrorfilmeknel, Valentin napon én mindig azt nézek nálam ez már hagyomány

febr. 11. 21:01
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

kit érdekel, ugyanolyan nap mint a többi

le kell menni edzeni és csumiii

febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Meg sose ünnepeltük a Valentin napot, pedig házasok vagyunk jópár éve. Nekünk ez nem jelent semmit, plusz ez nem is egy magyar ünnep. Akárcsak a helloween. Azt se ünnepeljük.
febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Ünnepelje az akinek két anya vagy apja van !
febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon gyerek és gondolom rávagy görcsölve a társadalmi normákra. Miért mi lesz Valentin napon ami bármelyik más napon nem?

Mik járnak ilyenkor a hozzád hasonlók fejében? Ekkora világfájdalmatok van a semmitől?

Akinek van barátnője az vegyen neki valami ajándékot ha akar, mondjuk az év bármelyik más napján is megteheti vagy pedig érzelmekkel átadhatja neki ezt.

Ha nincs senkid akkor gondolkozz el, hogy milyen Bálint vagy Valentin nevű ismerősöd van és ha jóban vagy velük köszönsd fel! Nem kell ezt ennyire túldramatizálni!

febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve h szingli vagyok így sehogy :D

Ha lenne valakim és ő fontosnak tartaná akkor én is, de magamtól nm kezdeményeznék🫠

febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem te nem a Valentin-napot gyűlölöd, hanem azt, hogy nincs kivel megünnepelni. Miért nem teszel érte valamit?


Pl. itt a 7-es szingli, hátha... :)

febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Csokikat adok a férjemnek, mert édesszájú. A többit még meglátjuk. :D
febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Metionin ***** válasza:
44%
Mi leszarjuk, max veszünk édességet amikor megmarad és leakciózzák :D
febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!