Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szerintetek hova vigyem a...

Asus96 kérdése:

Szerintetek hova vigyem a barátnőmet Valentin napkor? További infó lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok,tudom,h még messze van,de jobb előbb eldönteni :P

Mind a ketten 15 évesek vagyunk,de sajnos csak a kollégiumban talizunk vagy onnan kimegyünk v hova,de elszeretném vinni vala hova,csak nem toom,h hova pl.vacsi az hülyeség lenne,színház még jobban,esetleg mozi....nem toom. segítsetek pls. normális válaszokat...thx


2012. jan. 15. 11:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
69%
Bábszínház?
2012. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát nem :D de szerintem a színházat egyikünk se szereti :D
2012. jan. 15. 11:22
 3/11 anonim válasza:
Esetleg valamilyen koncert vagy füvészkert, állatkert, múzeum (valami jó kis kiállításra, tárlatra). Bár az attól is függ, hogy mi iránt érdeklődik a barátnőd, úgyhogy így elég nehéz tanácsot adni...
2012. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát Komáromban alig van v mi jó hely,sőt a mozit is elfelejthetem,mert felújítás alatt van :S pedig szereti a filmeket és a mozinak nagyon örülne :P
2012. jan. 15. 11:49
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Sehova, gondolom nem Bálint a barátnőd.
2012. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

vacsi nem hülyeség :)

nem kell flancos étterem

kis plüss szivecske,és kész

2012. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
8%
Vidd az ágyadba és farkald addig ammeddig csak mozogni tudsz
2012. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
34%

Komárom? :D

Menjtek el Monostori erődbe, le tudtok menni a katakombákba, és végigjárkálhatjátok. (elemlámpa ne nagyon maradjon otthon).

Mozi az nemtudom,hogy üzemel e:D

De mehettek Komárnoba Európa udvarba is, ott van csomó cukrászda, egyetek vmi sütit, az mégse olyan komoly mint egy vacsi :D

Vagy menjetek el korizni, februárban még nyitva van a pálya.

Ha bevállaltok messzebbi helyet, akkor Tataára a várhoz, tópartra, vagy Tatabányán a Turul madár, elég egyszerű a vasútról oda jutni.

Vagy esetleg még Rüdiger tóra menjetek ki, vigyél teát termoszban, meg csinálj vmi jó kis szendvicset, és üljetek le ott.

Vagy menjetek hajós múzeumba, az nekem 13-14 évesen nagyon tetszett, és szerintem ingyenes is, vagy max párszáz forint. (Városházánál van)

2012. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bálint, vagy angolszász a pasid?
2012. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kori jó ötlet lehet, plusz utána kis séta egy romantikusabb, szép kilátású helyen - majd forrócsoki, vmi kis apró ajándék. S nem kell más. =)
2012. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!