Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Huszonéves szőke lánynak...

Tamas76 kérdése:

Huszonéves szőke lánynak ajándék: valentinra melyik színűt választanád?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik lenne alkalmas. Nem szeretném ha kislányosnak hatna, de komolykodni sem. Lányok segítsetek! :)


[link]


2012. jan. 20. 23:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
66%
hát nem tudom alapból szerintem nekem személyszerint nem is teccik ez a nyaklánc de ha már az lóhere akar lenni akor már legyen zöld vagy a középső az a lila ...
2012. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
93%

meg lényegtelen hogy melyik színűt adod neki ha szívből adod

vagy mondjuk azt válaszd ameik a kedvenc színe

2012. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem akarsz kislányosat, akko ne piros/rózsaszín legyen. Nekem legjobban zöld, vagy lila tetszene. Nagyon kedves sjándék. :)
2012. jan. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Mi a kedvenc színe? Azt add neki :) Szerintem a két első kék a legszebb amúgy, vagy a sárga is szép, bár ha szőke akkor nem annyira.. A zöld is jó, elvégre is a lóhere zöld. Ha kék a szeme (gondolom ha szőke, akkor kékszemű) akkor szerintem a kék nagyon jól mutatna, próbáld meg azt kiválasztani, ami a legjobban megy a szemszínével. :)
2012. jan. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a rózsaszín tetszik a legjobban, attól, hogy rózsaszín még nem gyerekes, szerintem. Az első kék (türkiz) szerintem is jó választás, ezt a kéket általában szeretik a lányok. A lila is jó (középső)és a piros se rossz, szerintem. Sárgát szerintem semmiképen ne vegyél!
2012. jan. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk én vigyáznék ezzel a hirdetéssel.. Azt írja anyagnak, hogy arany, márpedig ez egyáltalán nem úgy néz ki (de ha még az is lenne, akkor is lebeszélnélek róla, mert szőke hajhoz az nem illik). Plusz sose lehet tudni az ilyen netes hirdetéseknél, hogy élőben hogy néz ki, én már egyszer nagyon bebuktam, meg se közelítette a nyaklánc, amit rendeltem a képen lévőt..
2012. jan. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

ma 01:13


Nem írja sehol hogy az anyaga arany lenne..

Csak azt,hogy aranybevonatos..

" Swarovski Austrian kristállyal készült, arany bevonatos nyaklánc több színben."


Vagyis mint egy aranyozott bizsu ékszer,kövekkel..


Kedves kérdező.

Én abban a színben adnám ami a kedvenc színe..Ha nincs olyan akkor zöldet,mert mégiscsak a zöld lóhere hozz szerencsét.

2012. jan. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, a leírásnál az anyagnál írja, hogy arany :) Pedig nyilvánvalóan nem az
2012. jan. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én a 2. kéket, vagy a zöldet választanám. Szerintem ha kék a szeme, akkor a kéket válaszd. :)
2012. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
54%
2012. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!