Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez eddig igy jo?

Szerintetek ez eddig igy jo?

Figyelt kérdés
Most januar 28-an lesz a parom szuletesnapja. Vettem neki egy ilyen macikat,csak annyi hogy a szivecske kek ( [link] hajtincset adok neki (hosszu a hajm es nagyn szeretem az olyan "vintage"szazadi szerelmeket,amik sokkal ezelott voltak es a lany ajandekozottt a fiunak egy hajtincset),anyum sut egy nagy tortat es meg egy kepeslapot szeretnek,amire majd valami szivbol szolot irok le::D szerintetek jo ez az ajandek ?
2012. jan. 19. 19:23
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Amugy lany vagyok :)
2012. jan. 19. 19:24
 2/17 anonim válasza:

A hajtincs szerintem már túl durva, előbb tudd meg neki tetszik-e ez "vintage" századi szokás.

Én nem ajándékoznék a hajamból, és szerintem abarátomnak is furcsán jönne le. A többi amúgy helyén van:)

2012. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
O kerte tolem a hajtincset hogy majd egyszer adjak neki:)
2012. jan. 19. 19:29
 4/17 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem,a fiúk nem rajonganak a plüssökért,egy ezüst karkötőnek,vagy láncnak biztos jobban örülne.

Ez a hajtincs nekem fura.

2012. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 szamóca.. válasza:
78%

tipikusan olyan lány vagy, hogy azt ajándékozod a párodnak amit te szeretsz/te örülnél neki.

én mondjuk ha a világ végéig nem is, de valami eszkimófaluig rohannék ha szívecskés macikát és hajtincset kapnék, pedig lány vagyok... gondolkodj el rajta hogy ő mit szeret, és ha úgy ítéled neki is bejön ha hajat kap, akkor add neki azt.

2012. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Ha a párod ilyen,akkor jó lesz :)


Üzenném az eszkimófaluig szaladónak,hogy nem mindenki egyforma,párom karácsonyra kapott hasznos ajándékokon kivül egy plüssmacit,a plüssmaci pólójára én himeztem,rendesen meghatódott,ő ilyen kis romantikus (a hasznosa ajándékokat megköszönte,hasznáálja,de a szivét a kis maci melengette meg igazán)

2012. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor te mien ajandekot szeretsz kapni ha nem plussmacit? ha megis lany vagy? Egy hajgumit? Nekem ugy tunik h ez a pluss macika nagyon aranyos
2012. jan. 19. 19:37
 8/17 szamóca.. válasza:
51%

na akkor bemásolom ide is amit privátban sikerült válaszolnoma kérdezőnek:

" a maci sablonos, kommersz, unalmas, giccses.

a hajtincs nyálas, és az hogy te örülnél neki ő nem biztos, ráadásul hasztalan, sőt, nekem még gusztustalan is ami azt illeti: következőnek a levágott körmödet csomagolod be?

a sütivel nincs problémám."


a plüssmaci cuki. édes, tényleg, imádom a plüssállatokat. viszont ennél hétköznapibb, semmitmondóbb ajándékot ritkán lehet kitalálni. ha már hímzel rá, legalább tettél hozzá valamit.

2012. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Na es amer most ezt kiirtad valamivel jobbnak/jobban erzed magad?
2012. jan. 19. 19:41
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem pont hogy a macika lenne sok.. de ha szereti, akkor ok. Te ismered.


23F

2012. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!