Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Tudtok jó ajándékötleteket...

Tudtok jó ajándékötleteket férfiaknak?

Figyelt kérdés
Páromnak szeretnék elkészíteni itthon,saját kezűleg valami jó kis ajándékot Valentin-napra. Kreatív ötleteket várok, mert sajnos én egyelőre semmi jót nem találtam :)
2012. jan. 26. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Piros masni a combodra.


Ha már Valentin-nap, amitől az egészséges férfiembert leveri a hideg verejték, legalább tényleg olyan legyen, aminek örül.

2012. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ennek biztos örülne, de ő is szokott nekem virágot,csokit, stb.. venni én is szeretnék valami saját kezűleg készített apróságot alkotni.
2012. jan. 26. 17:52
 3/6 anonim válasza:

Muffin? Pár darab, saját kezűleg sütött. Piros dobozban. Ez akkor a legjobb ötlet, ha édes szájú a kedvesed. :)

Esetleg kinyomtatsz egy közös képet és annak a hátuljára írsz valami kis szöveget. Ami emlékezteti az együtt eltöltött szép időkre :)

2012. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a muffin ez nagyon jóó ötlet :) Köszönöm szépen :) Ha esetleg valakinek eszébe jutna még valami, várom szívesen az ötleteket :)
2012. jan. 28. 11:25
 5/6 anonim válasza:

Könnyű vacsi, finom süt, lágy erotika. Húzd egy kicsit, hogy "még nincs itt az ideje az ajándékodnak", táncolj neki, aztán jöhet a kegyelem!


Ha jól csinálod, ezt tuti nem felejti el, egy életen át sem! :)


Hátránya: jövőre űberelni kellene.... :)

2012. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vera89 válasza:
Mi lenne, ha egy verset adnál neki? Palackban? Szerintem nagyon személyes és nem is nagy dolog, otthon is meg tudod csinálni. Ilyenre gondoltam: [link] Én adtam már ilyet barátomnak és nagyon szerette.
2015. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!