Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a férfiaknak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiaknak ha igazán komolyak az érzéseik, akkor nem beszélnek róla olyan könnyen?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mondják, hogy szeretlek, de pl. ha van a barátnőjük közelében egy másik férfi, akivel jól elvannak(még ha csak barátok is), és ez a fiút idegesíti, akkor ha komolyan zavarja, és féltékeny, akkor nem nagyon teszi szóvá?

Mert ha mondaná, hogy: Na, majd jól megverem, vagy hasonlót, akkor olyan érzésem lenne, hogy igaziból nem is zavarja, mert akkor nem mondaná ki ilyen könnyen.

Vagy ezt én gondolom rosszul?


2012. jan. 24. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
-.-' szerinted nem butaság általánosításokba belemenni? minden ember különböző.
2012. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk ez igaz.:S :)
2012. jan. 24. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van aki nem beszél róla, nem szereti kiadni magát, fél, vagy nem jó a komunikációs szintje.
2012. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz,szerintem ez inkább a nőkre jellemző.
2012. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Nekem pl. nem esik nehezemre folyton lelkizni, pofázni. De barátnőmből alig lehet kihúzni, mi a baja, hogy érzi magát stb.
2012. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valahol elvárás, hogy a férfiak érzelmileg stabilabbak legyenek, ezért ők nem törődnek annyira a kisebb érzelmi hullámzásokkal, viszont ha valami komoly van, akkor azt egy értelmes férfi mondja és nem várja meg, hogy kiboruljon a bili.
2012. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én férfi vagyok,és mindnekivel nagyon könnyen el tudok beszélgetni,még a szerelmemmel is,de azt,h mit érzek iránta,egyszeűen nem tudom kimondani,és ez valóban azért van,mert túlságosan szeretem,no meg persze azért is,mert sok dolgot nem értek vele kapcsolatban,amikre inkább nem kérdezek rá,mert félek,h akkor vége az egésznek. Attól,h vki nem mondja ki folyton,h szeret,vagy 1általán nem,nem azt jelenti,h nem szeretne,sőt épp ellenkezőleg. Pedig én pl. mindenkivel nyílt vagyok és közvetlen,de ha valakit igazán szeretek,annak ezt képtelen vagyok kimondani...
2012. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!