Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetértetek-e azzal, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek-e azzal, hogy a férfiaknak túl magasak az elvárásai a nők külsejével, szépségével szemben?

Figyelt kérdés

Megtörtént eset: egy lány évfolyamtársam szeretne a modellkedésbe belevágni. Nagyon csinos, vékony lány, hosszú barna hajjal... tényleg nagyon különlegesen néz ki. Divatosan is öltözködik. Nemrégiben készült róla egy művészi portfólió, amit behozott nekünk megmutatni. Néhány fiú is ott lebzselt a csoportól és megnézegették. Később hallottam a reakcióikat egymás közt: "Hát... végülis eléggé rendben van a csaj", meg "Ja szerintem is okésan néz ki a *****". Mivel a nevét is említették, tudtam, hogy a modell-lányról beszélnek, de teljesen megdöbbentett, hogy a legnagyobb bók, amit a háta mögött is kap (a szemébe semmi kedveset, bátorítót nem mondtak), annyi, hogy okés, meg rendben van... ja és a srácok, akik kibeszélték, még csak nem is a csúcskategória, hogy finoman fogalmazzak (külsőleg nem... na de belsőre sem).


Másik: van egy igazán jó barátnőm is a suliban, szép, formás, nagyon sok szőke hajjal és babaarccal. Sok srácnak tetszik, de mire bármelyikkel eljutna odáig, hogy randevúzzanak, vagy ilyesmi, a fiúk lekoptatják, mert hááát annyira mégse tetszik stb. Pedig szerintem normális (esetleg idősebb?) férfiemberek örülnének egy olyan imádnivaló, csinos kis teremtésnek, mint a barátnőm... magamról már nem is beszélve, én se vagyok csúnya, a testem pedig sportos, de rám meg jóformán rám se néz senki.


20-25 éves srácokról van szó, az egyetemről. Mit várnak, fehérneműmodelleket? Bár az 1. eset alapján már az se jó nekik! Egyszerűen nem hiszem el, hogy többszáz egyetemista srác között se akad ilyen helyes lányoknak egy normális udvarló. Hol keresgéljünk? Szerintetek is nagyon megnőttek a srácok elvárásai a lányok kinézete felé?


2012. jan. 22. 20:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
most mi van, ez két lány volt, meg pár srác. ennyi. lehet épp nekik nem ők jöttek be, vagy a belsőjük nem jött be nekik, és a szavaik ezt tükrözték. v mittudomén ne akadjon már fennt mindenki mindenen -.-
2012. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem is férfiak szerintem hanem Playboy-on felnőtt idióták. Nekem maximum annyi az elvárásom egy nő külsejére, hogy ne legyen nagyon kövér, és fogjon meg benne valami. Persze a másik véglet, hogy a normálisabbak a bunkó és lekezelő visszautasítások miatt nem merek már próbálkozni.

27/f

2012. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
47%

jó akkor ugyanezt a kérdést fordítva is felteszem!


Egyetértetek-e azzal, hogy a nőknek túl magasak az elvárásai a fiúk/férfiak külsejével, szépségével szemben?

2012. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:46


egyetértek, tapasztaltam

2012. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Szerintem eléggé feltűnik hogy nem két nap tapasztalatát írtam le (hanem ezt konkrétan 3 félév alatt láttam az egyetemen). na meg ha az eléggé átlagos srácok (némelyik nem volt még átlagos se, inkább csúnyácskább) véleménye ez, még szép, hogy sokan nem mernek a jóképűeknél se próbálkozni.


egyébként baromi sok a szingli lány a szakunkon, és nem hiszem el, hogy csak a csajokon múlna...

2012. jan. 22. 20:48
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az egyetemen egy nagyon helyes aranyos,és kicsit csöndesebb lánynak udvarolgatok..több kevesebb sikerrel...:)) Nálunk is vannak ilyen modellalkatú cicababák,de azok általában hülyék mint a segg,kb minden más fiú az évolyamból az ilyenek után csorgatja a nyálát,engem meg pont hogy visszataszítanak. Az ostoba teszetosza cicababák nekem nem jönnek be. Téged kedves kérdező szeretnélek megnyugtatni,h én egy pont olyan aranyos szép kedves lánynak udvarlok,mint amilyen te vagy:))
2012. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább "félnek" a szép nőktől, gondolom ők is érzik sokszor, hogy "biztos esélyem sincs nála"... ezért inkább kritizálják őket. Azonkívül egymás közt a férfiak szerintem nem annyira szoktak áradozni a nőkről, mert az nem olyan "laza". És ez egyébként szerintem rendben van, a férfiak ilyenek. Plusz azért talán az is benne van, hogy igen, az elvárások is egyre magasabbak, de úgy gondolom mindkét részről... De a fiúk válasza érdekesebb lenne, remélem lesz olyan is:)
2012. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 zseni001 ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy általánosítani kellene, de tény, hogy vannak ilyen férfiak, de nőkbe is.
2012. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, h. lennének tipikus helyek, ahol "keresgélni" lehet. igaz, én épp a másik oldalon állok, de hasonló dolgok nekem is eszembe jutottak már. mindenesetre pozitív dolognak tartom, h. megfogalmaztál pár sort, teljesen normálisan- bármennyire is hülyeségnek hangzik, ez a ritka mostanában és jobban érdekli a fiúkat, mint bármilyen fehérnemű modell. hidd el, sok mindenkinek az agya az erogénzonája
2012. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogy sok ilyen mentalitású lány is van. Ámde mégis furcsa, hogy SOKKAL többször látok szép lányt nem szép fiúval (akik szerintem beérik bármilyen sráccal, csak ne legyenek magányosak), mint normálisan kinéző srácot (nem Brad Pitteket!!!) átlagos küllemű, vagy annál valamivel szebb (de nem is playboy-) lánnyal.
2012. jan. 22. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!