Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szerintetek jó ajándék lenne...

Szerintetek jó ajándék lenne a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt. Egy nyakláncot, egy plüssöt és egy rózsát szeretnék venni neki. Még nem vettem meg a nyakláncot, de ma akarom. Szerintetek olyat vegyek, ami egy szív és 2 nyaklánc van.... Vagy csak olyat, amit ő hord...? Mind ketten 14 évesek vagyunk. Jah és nem nagyon vagyok pénz szűkében, de azért érdekelne, hogy mennyiből lehet ezt kihozni? :D
2012. febr. 13. 14:47
 1/5 anonim válasza:

szerintem nagyon király ajándék :) és olyan nyakláncot vegyél, ami csak neki van.. vagyis amit csak ő hord. mert arról mindig eszébe juthatsz..(:

a nyaklánc szerintem kb. 1500-2000.- attól függően, hogy hol veszed. a plüss mérettől függő. rózsát meg bármelyik néninél találsz az utcán.:D:D:D

és te, mint 14 éves srác, minek örülnél?:D az én barátom ma lett 15, kb másfél hónapja vagyunk együtt. eddig vettem neki egy ilyen I love Milkás szívecskés csokit meg rajzoltam, és talán egy plüss. szerinted kell ennél több?:D

2012. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az is jó :D én örülnék még annak a plüssnek. Egyébként egy szíves nyakláncot vettem(1600) egy nagy raffaello-t(1500,) és egy plüssöt :) meg a rózsa és talán már sok is :D egyébként szabad tudni mit rajzoltál? :)
2012. febr. 13. 20:45
 3/5 anonim válasza:

hát próbáltam csinálni egy ilyen kis üdvözlőlapot, de este 11 körül már alig láttam ki a fejemből.xdddd úgyhogy azt hanyagoltam.:D és egyébként a plüsst is adtam.(:

és neked mit szóltak a meglepihez?:)

2012. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon örült neki :D
2012. febr. 15. 15:28
 5/5 anonim válasza:

haha de régi :D

még mindig együtt vagytok?:)

2012. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!