Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy birjátok vagy birnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Hogy birjátok vagy birnátok a szerelmetek nélkül?

Figyelt kérdés
Mi egy héten 1-2 alkalommal tudunk találkozni .Sajnos többet nem tudunk mert ö iskolás én meg 3 müszakba dolgozom még hétvégén is .Ezért csak a hétvége alkalmas .De nagyon rosszul viseljük egymás hiányát ,én se aludni ,se másra gondolni nem tudok csak rá .(20 on felüliek vagyunk mind a ketten ).kérdésem ezt sokáig lehet igy birni vagy lehet hogy egyszer csak megunjuk egymást hogy keveset tudunk foglalkozni egymással?
2012. jan. 2. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze minél előbb:)
2012. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sajnos az elég nehézkes .Én rosszba vagyok a szüleimmel és menni szeretnék albiba de a barátnömnek meg idösek a szülei és szeretne gondoskodni roluk .ugyhogy elég bonyolult az egész .
2012. jan. 2. 21:27
 3/11 anonim ***** válasza:
De, ha te albérletbe mész, akkor hetente 2-3éjszakát legalább együtt tudnátok tölteni. Hétköznap esélytelen, hogy találkozzatok?
2012. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen erre én is gondoltam ,de az ütöje az ha albiba megyek az szinte elviszi az egész fizetésem és ezért plussz munkát kéne keresnem és valoszinü este is dolgoznák .neki meg tanulni kéne mert levelezöre akar menni és nálam meg velem eggyütt nem hiszem hogy sok tanulásra kerülne sor .Meg ha hosszu távra gondolnánk azért 1 vagy 2 év mulva jo lenne összeköltözni csak erre nem tudom hogy kerülne sor ,mert a szüleit is gondoznia kéne én meg eggyetértek vele ,
2012. jan. 2. 21:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor ez nehéz ügy... Esetleg te nem tudsz hozzájuk költözni?
2012. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát lehetöség lenne rá ,de a barátnöm volt pasija is ott lakott ,de nekem még nem ajánlotta fel meg nem is fogadnám el ,mert azért még elég fiatal a kapcsolatunk meg nem akarok még én is a terhükre lenni.
2012. jan. 2. 22:24
 7/11 anonim ***** válasza:
És az egyáltalán nem oldható meg, hogy hétközben is találkozzatok? Akár csak 20percre is...
2012. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát az csak 3 hetente akkor mikor délelöttös vagyok és neki iskola után tudunk .de a szülei meg féltik hogy sötétbe jár haza .meg hát tanulnia is kell sajnos .orvosnak tanul és az elég macerás
2012. jan. 2. 22:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Szóval nincs megoldás. Akkor maradnak a hétvégék, hét közben meg a telefon, webcam stb. Aztán, ha úgy alakulna, akkor költözz oda hozzájuk.
2012. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sajnos ,talán jobbra fordul a helyzet remélem .de köszi a tanácsokat ..
2012. jan. 2. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!