Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Friss kapcsolatban Valentin-na...

Friss kapcsolatban Valentin-napra mit adjak ajándékba?

Figyelt kérdés

Egy hónapos kapcsolatról van szó és az lenne a kérdésem, hogy mivel lepjem meg Valentin-napon a barátomat.

Nem szeretnék ilyen nagyon szivecskés szuper cuki-muki dolgot adni neki, hanem valami light-osabbra gondoltam.


Van valami jó ötleted?

(én 26 éves vagyok, a barátom pedig 33)


Előre is köszi!


2013. febr. 4. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
vacsora
2013. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Masszás amit te csinálsz ha ügyi vagy még jó szex is lehet belöle ...
2013. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy meghitt vacsora jó lenne kettesben minőségibb borral, vagy bármilyen itallal, amit szerettek.
2013. febr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 hónap után had ne már szexmasszázst...azt majd jövőre.


Csokit (szivecskéset,és rögtn valentin napi), ha cigizik,akkor cigitartó vagy gyújtó (1-2ezerért vannak szépek).

Szinházjegyet (nem éneklősre,hanem nézhetőre!)

2013. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először én megkérdezném, hogy szokta-e egyáltalán tartani a Valentin-napot. Mert ha nem, akkor tök ciki, hogy készülsz. De egy finom vacsival nem tudsz mellényúlni.
2013. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szamos marcipánszív (nem túl tolakodó, de mégis jelzésértékű) + mozijegy vagy színházjegy.
2013. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!