Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kivitelezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kivitelezni, hogy soha többé ne legyek szerelmes senkibe?

Figyelt kérdés
Én már megundorodtam a kapcsolatoktól, a mai világban már a legfontosabbak a külsőségek és a szex terén a mindenre való nyitottság. Én egyiket sem tudom és nem is akarom biztosítani. Undorom attól, hogy sokaknak egyértelmű, hogyha a felesége nem nyitott valamire szex terén, rögtön szaladnak is a prostikhoz, nem akarom, hogy attól kelljen rettegnem, mikor is szakít velem a párom... Nem szeretnék emiatt soha szerelmes lenni, hogy lehetne legyőzni az érzést?
2013. febr. 6. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet, legalábbis tudatosan biztos nem, maximum az emberektől és a párkapcsolatoktól tudsz elzárkózni teljesen. Ha nem nyitsz senki felé, és mindenkivel elutasító vagy, akkor nem is fog hozzád közel kerülni senki, csak nem hinném, hogy ennyire magányosan akarsz megöregedni. Sokan annyira félnek a csalódástól, a kudarctól, hogy bele sem kezdenek semmibe sem.


Alakíts ki magadban emberismeretet és edzd meg a lelkedet is. Az élet tele van csalódásokkal és fájdalommal, de ha ezt nem vállalod, akkor az örömöket sem kapod meg soha! A párkapcsolat is rengeteg örömöt okoz, de baromira tud fájni, ha vége. Ha ész nélkül mégy a napra, akkor leég a bőröd, de erre nem az a megoldás, hogy bezárkózol a szobádba, mert akkor meg beteg leszel. A sok csalódás pedig - feltéve, hogy okos ember vagy - kialakít egy emberismeretet benned, aminek köszönhetően egyre kevesebb csalódás ér.


A szexuális nyitottság alatt nem tudom, mit értesz, de esetedben arról van szó, hogy ha az átlagtól nagyon eltérőek az igényeid, akkor sajnos nehezebb hasonló beállítottságú embert találni, de persze nem lehetetlen. A külsőségek pedig nem komoly kapcsolatban mérvadóak, attól, hogy a felszínen nem ez van.

2013. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre sajnos nincs gyógyír, az érzés csak jön magától, ne állj neki ellen, különben soha nem leszel boldog. Ha mindentől félsz, úgy nem lehet élni, ennyi erővel utcára se lépj ki, mert mi van ha elüt egy autó. Lazíts...
2013. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megundorodtál a kapcsolatoktól akkor valójában az emberektől akkor a legjobb úton haladsz. Én is így kezdtem. Annyira kiábrándultam mindenkiből, a sok csalódás kiölte a lelkem hogy nem tudok szerelmes lenni.
2013. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van egy nagyon jó módszer, hogy a fő kérdésedet megnyugtatóan rendezd: légy öngyi, és akkor örökre biztosítod magad, hogy nem leszel többé szerelmes. se.
2013. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tépd ki a szíved, operáltasd át magad robottá, vagy valami ilyesmi lenne az egyetlen megoldás... Az érzéseidnek nem tudsz parancsolni, bármennyire is akarsz.
2013. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj hitesnek! Apácának, zárdába. De szerintem az sem segít, mert minél jobban azt mondod, hogy te nem leszel szerelmes annál hamarabb ér el az biztos.
2013. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fiúként vagyok majdnem úgy, mint te. Szerelmes még nem voltam, de nagyon idegesít az az állandó vágyakozás, ami legbelül bennem van. Jó volna, ha lenne valamilyen csodaszer, ami elmulasztaná ezt az érzést, de sajnos nincs.
2013. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!