Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Feltétlenül muszáj, hogy a v...

Feltétlenül muszáj, hogy a v napi ajándék szivecskés, szerelmes legyen?

Figyelt kérdés

3 hete jöttünk össze. Én azzal voltam, hogy nem is lesz valentin napi mizéria közöttünk, de mondta,h csütörtökre semmit ne tervezzek, mert titkos meglepije van nekem.

Én arra gondoltam, hogy adok neki egy karkötőt a kedvenc csapatának a nevével. Az korrekt ajándék? vagy ha valentin nap az egyenlő a szivecskés szerelmes cuccokkal? :/


18/L


2013. febr. 10. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt adsz, amit jónak látsz, miért lenne kötelező szívecskéset adni? :)
2013. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

nem vagyok jártas a dologban, de az biztos, hogy NEM egyenlő a szivecskés cuccokkal :)

én biztos nem vennék a barátomnak semmi olyasmit :D szerintem jó lesz az, amit tervezel venni :)

2013. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem muszáj szívecskés cuccot adni! :)


Mondjuk én mindig azt mondtam, hogy ha már ajándékozunk Valentin napon, legyen olyan az ajándék, aminek tényleg örül az illető. A kedvenc csapattal, együttessel stb-vel kapcsolatos dolgoknak pedig általában örülnek az emberek, így szerintem a barátod is örülne egy ilyen ajándéknak! :)


Egyébként, ha úgy érzed, vehetsz valami apróságot, ami szívecskés. Nagyon sok helyen lehet most kapni pl. szív alakú kis bonbont (1-1 darabosat), akár kisdobozban, akár anélkül. Ez jópofa lehet mondjuk a karkötő mellé. :)

18/L

2013. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Huh, akkor most megnyugodtam, hogy nem csak szerintem lehet másféle dolgokat adni. :)

Utolsó: Ez tök jó ötlet, a kartötőt meg egy kis szív alakú csokit egybe csomagolok és akkor a szivecskés rész is meg van oldva. Így még nyugodtabb vagyok. :D


Mellékesen, de nagyon nem szeretem én ezt a valentin napi őrületet... :D

2013. febr. 10. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ha már valaki ünnepli a Valentin napot, akkor az igenis összefügg ezekkel a szívecskés cuccokkal.
2013. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én se szívecskés ajándékot adok. :) Barátom nagy foci rajongó, ezért egy Barcelona sálat kap. Ennek legalább biztosan fog örülni.


21/L

2013. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!