Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mi a véleményetek a valentin...

Riporter kérdése:

Mi a véleményetek a valentin napról?

Figyelt kérdés
Részletes válaszokat,hogy miért szereted vagy éppen nem szereted!
2013. febr. 11. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Semleges. Elfogadom, hogy van. Ennyi.

Emlékeim szerint amikor átvettük ezt a szokást, még Bálint napnak hívtuk.

2013. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az én válaszom nem lesz teljesen objektív, ugyanis még nem volt barátom, így Valentin napot sem ünnepeltem még, hiszen kivel?! :D


Nos, én nem utasítom el a Valentin napot, de nem is értek egyet vele. Szóval vegyesek az érzéseim. Egyrészt, ha valakit szeretek, akkor az év minden napján szeretem és ki is mutatom így vagy úgy, törődéssel, odaadással, néha kisebb-nagyobb meglepetéssel, ehhez nem kell, hogy Valentin nap legyen. Viszont nem is utasítom el ezt az egészet, bár ha lenne barátom is csak szépen szolidan ünnepelném meg. Inkább valami kellemes közös programra, vagy csak egyszerűen néhány együtt töltött órára esne a választásom, mintsem valami giccses, szívecskés tömegcuccra ajándék gyanánt. :)

18/L

2013. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. febr. 11. 19:21
 4/6 anonim válasza:
Kereskedelem szempontjából sokaknak fontos ˇ"ünnep". Szerintem semmi jelentősége: kereskedőknek nagyon jó, mert el lehet adni a nyálas szivecskeplüssöket, a szerelmes smiley-kat és a vörös rózsákat. én nem nevezném ünnepnek, csak időpontnak, amikor mindenki mindent bevásárol, és ez jót tesz a Sparnak meg a Lidlnek, és a kertészboltokba is végre ellátogat valaki. aki szeret valakit nem csak ezen a napon ad neki valamit.
2013. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Mentek a zöld kezek! :)
2013. febr. 12. 15:58
 6/6 anonim válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ha az amerikaiak ünneplik a busó járást, én is ünneplem a Valentin napot! Azzal persze nincs bajom, hogy más számon tartja! Én máskor is kedveskedek a páromnak, meglepem őt, úgyhogy ez a nap is olyan, mint a többi! :)
2013. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!