Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin napkor a lányok mit...

Valentin napkor a lányok mit szoktad adni a párjuknak?

Figyelt kérdés
2hónapja vagyunk eggyütt, és még nem volt ilyen valentin napom amikor van barátom. Ő 20éves, tippek?

2013. febr. 11. 17:48
 1/7 anonim válasza:
100%
Sok pasi nem vevő a cuki,nyálas szívecskékre,csokikra,lufikra,és plüssökre.Egy üveg ital szerintem férfiasabb ajándék volna.
2013. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Semmit, ez is olyan nap, mint a többi.
2013. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szakácskönyvet adok + csoki. :) A kis drágám szakács és nemrég jelent meg a kedvenc szakácsának új könyve, azt szeretné majd megvenni, de én lepem meg vele. :)


Puhatold ki, hogy szereti-e pl a forma-1et, ott van kedvenc csapata, vagy foci csapat stb... sporttal kapcsolatos dolgoknak legtöbb srác örül.

Vagy valami autós dolog.


És hanyagold a szíves dolgokat mert a pasik libabőrt kapnak tőle!

2013. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
83%
Én évek óta vacsit csinálok neki. Kedvenc kajáját+kedvenc desszertet hozzá. Nem is kell több. Tudja, hogy azt kapja, de mindig várja is.
2013. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Én speciel semmit. Majd akkor fogok Valentin-napozni, ha az USA-ban lesz busójárás. :)
2013. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egy jó ebédnél nincs jobb. Amúgy is már annyi ünnepnap van ,amikor adni kell mindneféle vacakot a másiknak.
2013. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit, ilyen ünnep Magyarországon nincs.
2013. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!