Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Örülnél egy ilyennek?

Örülnél egy ilyennek?

Figyelt kérdés

Csináltam kèt pólót az egyiken az van hogy LO a másikon pedig hogy VE ha te kapnád örünlèl neki?

14/L ès 14/F nek adnám.



2013. febr. 14. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem vágom...de mit jelent az LO és a VE kifejezés?
2013. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első vagyok.. Ha azt jelenti hogy Love akkor miért nem egyben írod ki? mert így hogy elől 2 betű- hátul 2 betű semmi értelme sincs..
2013. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jézusom de gáz,hogy nem vágja a Válaszolód,ne is figyelj oda!:) Én totál értettem rögtön,miről van szó. Ha ez a többieknek is nehézséget okozna,akkor azon az elven működik az ötlet,mint a kettétört szív medál,vagy féltetoválások.Pont ez a szép benne,hogy az egyiknél az egyik fele,másiknál a másik.:) Nagyon jó ötlet,nyugodtan add oda!:) Majd írd meg Te mit kaptál meg hogy mit szólt!:) Édesek lehettek!:) 24/N
2013. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 12:34

Nem gáz, hogy elsőre nem fogtam fel.. Ugyanis ennek így semmi értelme.. Mindig akkor kéne hordanom a pólót ha a másik is hordja??? Mert ha nincsenek együtt akkor csak 2 szó az egész..

Akkor már inkább egy teljes szó legyen mindkét pólóra írva..

2013. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te nem csak elsőre nem értetted.:) Az egészet nem érted még mindig.:)

Nem 2 szó az egész,ami külön szerepel a pólókon,hanem mindössze két betű.S miért csak akkor kéne hordaniuk,ha a másik is viseli,vagy együtt vannak? Ez butaság...

2013. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy rózsát kaptam ami üvegôl van meg egy spongebob plüst :) ja ès csokit
2013. febr. 19. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!