Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ez nagyon ciki lenne?

Ez nagyon ciki lenne?

Figyelt kérdés

barátommal tegnap találkoztam, és én kaptam Tőle valentin napra egy kis meglepit, de mivel nem beszéltük meg, hogy ajándékozunk-e, én nem vettem neki semmit sem.

De megígértem, hogy sütök neki valami fincsit.

Holnap találkozunk, gondoltam sütök neki egy pici szivecske alakú tortát, de mivel nem járunk régóta, és nem járunk még át egymáshoz, gondoltam elviszem egy dobozkába, és majd ketten megesszük, ha találkozunk. Ez nagyin ciki?


2013. febr. 15. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
cikin cuki
2013. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Szerintem ez így teljesen jó
2013. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Egy kapcsolatban nincsenek ciki dolgok :)
2013. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

szóval ciki lenne, akkor inkább ne adjak sütit?

de most meg olyan hülyén érzem magam, mert 1. megígértem neki, hogy majd kap valamit 2.csak ő ajándékozott meg engem, és ez tök gáz

2013. febr. 15. 13:34
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy ciki, ez így teljesen rendben van. Szerintem tök aranyos dolog tőled, hogy sütsz és nem valami gagyi vackot veszel neki :-)
2013. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

Okés, akkor megsütöm a sütit és beleteszem valami kis gusztusos papírdobozkába :)

2013. febr. 15. 13:39
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ér többet a süti a "vett vacaknál", ha finomat sütsz, és a párod nem "vett vacakra" vágyik.
2013. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

a süti, amit szeretnék megsütni, már korábban is ki lett próbálva, nagyon finom, trüffeles-csoki torta.

De anyám lehurrogott, hogy ez tök ciki, nehogymár sütit sütögessek egy srácnak, meg hogy ez béna, meg hogy én ebből nagy felhajtást csinálok.

Ja csak hogy úgy kaptam tegnap önzetlenül ajándékot a páromtól, hogy kb nem is volt megbeszélve, és tök jó szívvel adta. Akkor az miért baj, ha én is kedveskedni akarok neki? Anyám szerint miért béna ez?

2013. febr. 15. 13:54
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Tegnapelőtt éjjel titokban káposztalevelet töltögettem a férjemnek.

Ki nem állhatom még a szagát se, de látni kellett volna az arcát, amikor felkelt délután, kijött a konyhába és meglátta. Többet ér mindennél amit a két kezeddel csinálsz!

2013. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

elhatároztam, hogy nem érdekel ki mit gondol...

megcsinálom a süteményt, mert amugyis kedvem van sütni, és a kedvébe akarok járni, mert Szeretem és fontos nekem és pont :) Megyek is sütögetni :))

2013. febr. 15. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!