Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin napra megteszi?

Valentin napra megteszi?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam hogy barátnőmnek akivel több mint 1éve együtt vagyunk veszek neki élő rozsákat és egy műrozsát. Csak nemtudom hány rozsát vegyek neki. Az ár nemannyira lényeges de nemtudom hányat vegyek neki. szerintetek 10? 20? sokat segitenétek ;)
2014. febr. 4. 20:24
 1/9 anonim válasza:
Ha nem anyagias, akkor egy szál is megteszi.
2014. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

műrózsát ne vegyél

ha általában egy szál virágot szoktál venni neki, akkor most biztosan nagyobb meglepetés lenne, ha egy nagyobb csokrot vennél, 10 szál már jó, 20 gyönyörű lehet :)

2014. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
kissé klisés.. Fogadjunk hogy azt a szöveget akarod mellé rakni hogy szerelmünk addig él, amíg az utolsó rózsa el nem hervad
2014. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

HELLÓ!


általában egy tucat (=12 db) piros vagy vörös rózsáét szoktak venni/adni a lányoknak


és ha 10 alatt veszel, akkor ne feledd, hogy páratlant vegyél, pl. 1-et vagy 3-at, 5-öt

csak tíz felett lehet páros, pl. 12 db - ez nagyon menő



írj hozzá egy kis szerelmes üzenetet egy kártyára, biztos nagyon fog tetszeni Neki

2014. febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, 12 alatt páratlan legyen. Szerintem elég egy szál igazi rózsa is, ha szépen fel van díszítve. :)
2014. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

aranyos :)

szerintem vegyél neki 12 db élő rózsát, meg 1 db mű rózsát, és írd oda, hogy "szeretlek, míg az utolsó rózsa el nem hervad!" :)

szerintem biztos örülni fog neki! :)

2014. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

és honnan tudod, hogy az utolsó rózsa a műrózsa?


amúgy jó amit írtál :)

2014. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

"Honnan tudod, hogy az utolsó a műrózsa?"


Hát ez eléggé ütött. :D

Amúgy nekem nem tetszene, pláne ezzel az elcsépelt szöveggel mellette :)

2014. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

off:

miért kell 12 alatt páratlannak lennie? erről még sosem hallottam :O

2014. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!