Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak valentin napra?

Figyelt kérdés
20 éves. 10 hónapja vagyunk egyutt, tudom ,hogy tervez valamit, de nem,hogy mit. nem tudom mit kéne adnom neki, vagy mit szoktak ilyenkor,sosem volt még valentin napkor párom. ti mit adtok a barátotoknak? nem szereti a nagyon szives dolgokat,meg ami nagyon nyálas..
2014. febr. 6. 12:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
7%

Ma, utoljara fogom elmondani: Balint nap!!!


(sosem keso utanaolvasni a dolgoknak, felfogni es utana unnepelni) :)

2014. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én meg utoljára írom le,hogy az nem Balint nap hanem Bálint nap!

Nem középföldén vagyunk ahol Balin napja van!

2014. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Én meg utoljára írom le, hogy nem középfölde, hanem Középfölde. Földrajzi neveket nagybetűvel! Sosem késő megtanulni.
2014. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Tudod kedves 2-eske ... nem nehez felfogni (talan), hogy az angol kiosztasu billentyuzeten nincsenek ekezetek :)


Icipici fantazia kell csak hozza :D

2014. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Könnyű a billentyűzetre fogni :)
2014. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mr. Truth válasza:
Mikor van valentin nap?
2014. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lombszívót!
2014. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
#3-nál a zöld kéz, jöhet a második menet.
2014. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lepd meg olyasmivel, ami örömet okoz neki. Süss sütit, lepd meg egy masszázsutalvánnyal, szinházbelépővel, közös élményfürdővel, te tudod minek örülne. esetleg amit karácsonyi ajándékként még felmerült benned, de mégse vetted meg végülis. vagy a neten sokszor olvasni, hogy kártyákat készitenek különböző szolgáltatásokkal, amit aztán bármikor beválthat nálad, pl. masszázs, közös főzőcskézés, közös séta, ilyesmi.
2014. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szent Balint, sajat kertjebol szedett viragcsokorral ajandekozta meg az ifju hazasokat ... ezert lett a szerelmesek es ifju hazasok vedoszentje. Svab szokas szerint is, ilyenkor viragot szokas adni.


De!!!


Ugyancsak ezen a napon van az epilepsziasok vilagnapja is, hiszen Szent Balint az epilepsziasok es hasfajosok vedoszentje is :)

2014. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!