Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Én már most a Valentin-napon...

Én már most a Valentin-napon agyalok. Nem igazán érzem magaménak ezt az ünnepet, ám azért mégis szeretném meglepni a páromat. Mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés
Valamilyen kis ajándékra, meglepetésre vagy akár programokra is gondolok. Szeretem a kreatív ötleteket, kapott már szív alakú tortát, saját készítésű kuponfüzetet, és stb, de mostanra kifogytam az ilyen ötletekből Valentin-napra. A programokkal elsősorban az a probléma, hogy nem úgy vagyunk, hogy itt van Budapest a szomszédba és lehet ott sok mindent csinálni. Egy olyan helyen lakok, ahol nincs semmi, csak házak, szóval lehetetlen itt programot csinálni, a környező településeket már végig kirándultuk, szóval ez sem pálya. Persze utazni lehet, de ahhoz pénz kell, azt meg nem lehet csak úgy szorni. Arra gondoltam, hogy elmehetnénk egy valentin-napi fotózásra, ami nem kerül olyan sokba. Kedves fiúk ti egy ilyennek mennyire örülnétek? A filmezés, szex nem ajándék, csak szólok. Kérlek írjatok nekem kreatív ötleteket, akár csak a mindennapokra vagy már most a Valentin-napra. Köszi! :)

2015. jan. 26. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Férfiaknak nem kell más, mint egy jó vacsora. A legtöbben nem is tartják a Valentin-napot.
2015. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kis piros szív. Ezt kell ilyenkor adni. Amúgy GICCS az egész.
2015. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első hozzászoló: Lehet, hogy igazad van, de azért szerintem nem kell mindig vacsora, meg azért a férfiak is örülnek szerintem néha egy kis meglepetésnek.


Második hozzászóló: A kis piros szív az nem az igazi, én ilyennel megszoktam lepni a mindennapokban is, hogy eldugok egy kis szív alakú vagy sima papírt a kabát zsebébe vagy a dolgai közé.


De köszönöm a véleményeteket, nem rossz ötletek! :)

Várom a további ötleteket is, keresem az igazit.

2015. jan. 26. 20:41
 4/9 csux2 válasza:
Valami tárgy nemigen jó,csak ha régóta vágyott valamire.A valentin-napi fotózás gondolatától is áll a szőr a hátamon ,bocsi.Szerintem ha megtanulsz egy gyönyörű verset ,és némi körítéssel előadod neki értékelni fogja.Mondjuk nem valami ömlengős szerelmes csöpögős versre gondoltam,inkább kedves jópofára.
2015. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
77%
ez nem ünnep, szard le
2015. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Férfinak verset mondani? Hm, ilyenről még nem hallottam. Kicsit furcsa, de jó gondolat, köszönöm



Hát azért az úgy nem igaz, hogy nem ünnep, mert máshol ez egy ünnep, csak nálunk nem. Konkrétan engem se érdekel nagyon ez az ünnep, csak ilyenkor több lehetőség van programokra, meg ilyesmikre, ezért ilyenben gondolkodok.

2015. jan. 26. 22:04
 7/9 anonim válasza:
35%
kezdjük ott, hogy Magyarországon Bálint-nap van...
2015. jan. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az utolsóval ill. a 21.12-essel egyet kell, hogy értsek. Ez Magyarország, nem holmi Amerika, maradjunk már meg a MAGYAR ünnepeknél. Egyébként mi sem ünnepeljük a Valentin napot, még is boldogok vagyunk lassan 10 éve.
2015. jan. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt lennék és egyedül laknék, akkor én megfőzném a kedvenc kajáját. Minimum három fogásosat, hogy különleges legyen. Gyönyörűen megterítenék, gyertyákat gyújtanék, kitakarítanák, valami hangulatos ágyneműt húznék, szépen kiöltöznék (persze nem kisestélyibe, de csinosan). Ezt persze csak ha este találkozunk.
2015. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!