Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valentin napi pizza? Mégis...

Valentin napi pizza? Mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Valentin napra szív alakú pizzát szeretnék sütni a barátomnak, mivel az édességeket nem szereti, viszont nem vagyok ebben jártas. Van szív alakú torta formám, abban megcsinálhatom a pizzát nem?:) Vagy utólag vágjam ki valahogy, akkor szebb lenne? Csak félek, hogy elrepedne a tészta.

És az nagyon rossz lenne, ha egy pizzalapra raknék feltétet, majd mégegy pizzalap és feltét? olyan pizza torta szerű lenne :)

Feltét: nem tudom milyen szalámikat szeret, egy biztos, hogy a csirkemellet igen:) A csirkemellhez passzol a hagyományos oregános-bazsalikomos- paradicsomszószos pizza is vagy csak a tejfölös? Mert abban nem vagyok biztos hogy a tejfölt szereti :I ( nem régóta vagyunk együtt)

Esetleg egyéb ötleteket, recepteket?

Még valami.. nekem kell valószínűleg hozzá mennem. Hogyan szállítsam ezt el buszon?:D

Előre is köszönöm! :)


2013. febr. 12. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szív alakúra formázd meg a kezeiddel a tésztát. A többi ötlet nem jó. A csirkemell minden alaphoz megy, de ha nem tudod, hogy szereti-e a tejfölöset, akkor ne azt válaszd. Tálcán, alufóliával letakarva vidd át.
2013. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bumbi02 ***** válasza:

Csirkemellből pizzafeltétet raguként érdemes. Kis hagymát dinsztelsz, hozzá az aprókockára vágott csirkemell, megpirítod kicsit, és kevés tejszínnel felöntöd, só bors, bazsalikom, és sűrű mártásállagúra hagyod:)


A pizza tészta pedig, persze készülhet alapból szív alakúra ha van formád, akkor abban megcsinálhatod:) Ha utólag vágod ki, nem lesz a pizzádnak széle, márpedig az egyik legjobb része az a széle:)


De akár egy kör alakú pizzán, egy szív alakú mintát kiraksz például sajtból (ekkor jó lenne paradicsomos mártás alá, hogy legyen differencia), vagy esetleg a sajt tetejére paradicsomból, paprikából, ketchuppal..:)


Rendelj egy pizzát, és tedd el a dobozát:)? Abban tudnád szállítani is.

2013. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=7NHRnURpzb0

És egy ilyen, csak rakok bele pardicsomos szószt, kukoricát, sajtot, meg csirkemellet?:)

2013. febr. 12. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
ez, amit linkeltél, jó lehet úgy, ahogy mondod
2013. febr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem laksz messze mert a pizza kihűlve már nem olyan finom, mikrózva meg nem adja vissza.
2013. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!