Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Milyen készítős ötletetek van...

Bbebe kérdése:

Milyen készítős ötletetek van valentin napra? Barátomat szeretném meglepni, csak pár jó ötlet kellene. Fiúk, ti akik örülni tudtok ilyennek, minek örülnétek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb, ha sütsz neki sütit, lehet szív alakú vagy vagy valami speciális díszítéssel feldobhatod, de ez szerintem a legtöbb fiút hidegen hagyja. Valószínűleg maga a Valentin nap sem érinti meg különösebben, a szívecskés képeslapok, párnák, egyéb polcra tehető dolgok pedig a fiúk nagy részének csak nyűgöt jelentenek. Szóval én mindenképp olyan dolgot adnék neki, aminek akkor is örülne ha csak egy átlagos nap lenne, ezért jó ötlet szerintem az étel, egy kicsit különlegesebbé téve.

Ez pl. azok között volt, amit az első linkelt:

[link]

Tök aranyos gesztus, ő jóízűen megeszi, te meg kiélted az ajándékozási vágyadat.

De ha különlegesebb dolgot szeretnél, csinálj saját készítésű bonbont. Csinálhatsz valamilyen különleges dobozt hozzá saját kezűleg, vagy átalakíthatsz egy régit, és akkor lesz maradandó eleme is az ajándéknak.

2015. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy szív alakú tortát készítek. Van hozzá formám. Sima egyszerű piskóta tészta + valamilyen pudingból készült krém. Illetve üdvözlőkártyát készítek neki. Pont a minap találtam rá. --> [link]
2015. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek az jó ajándék lesz neki, h készítek egy kis dobozt papirból, amibe olyan kulcstartót teszek aminek az egyik fele nálam van a másik meg nála? A dobozon kívül közös képek lesznek ráragasztva, és még kap egy szívecske alakú csomagolású bonbont ?
2015. jan. 28. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!