Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Milyen programot ajánlanátok...

Milyen programot ajánlanátok Valentin-napra? Ti hol és hogyan ünneplitek meg?

Figyelt kérdés

Várok kimozdulós ötleteket is Budapesten, nem baj, ha nem kifejezetten romantikus (pl. űrkiállítás).

De általános ötleteknek is örülök pl. páros masszázs.

Szeretnék valami újat kipróbálni idén, ami még eddig nem volt.

22L-28F



2016. jan. 15. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Csak szolídan! A Bálintnap nem magyar ünnep! Ameriaki majmolás! Mint a Halloween, és a többi amerikai fos!

De hát ez olyan kedves dolog. Egy szál virág belefér!

már ilyenkor keltetem, hogy saját virágot adhassak a páromnak!

2016. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jaaa,.... igen. Kipróbálni a gruppenszexet ajánlanám! :-)
2016. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
A mindennapokat kell értékelni, ünnepelni és tartalmasan eltölteni.
2016. jan. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ha nem kifejezetten romantikus dologra gondolsz akkor rengeteg lehetőség van. De ettől mondjuk elveszti a varázsát szerintem. Ha már Valentin napot akarnék ünnepelni akkor biztos valami romantikusat csinálnék.
2016. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

#1 A Bálint nap hogy ne lenne már magyar? Akkor a Péter nap se magyar? De az.

Bálint/Valentin napján van a szerelmesek napja. Ez alkalomból meg szokták lepni egymást a párok, de van ahol közeli barátok is. Lehet mondani, hogy hááát de ezt az év bármelyik napján meg lehet csinálni akkor miért majmoljuk az amcsikat? Karácsonyfát is lehet állítani márciusban, de senki nem szokott ;) Aki ünnepli, az ünnepli akkor, aki nem ünnepli, az meg nem ünnepli és kész. Jó magyar szokás, hogy durrogunk mindenen! (ja várj, ezt is biztos egy másik néptől vettük át... :D )

2016. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolva a kérdésre is:


Csodák palotája, Láthatatlan kiállítás, Vintage Garden, Ahoy Café, Cat café (ha cicakedvelők vagytok :)

Vagy menjetek el egy fehérnemű üzletbe, és válasszatok egymásnak valamit, amit este majd fel kell próbálni ;)

Esetleg keress kuponokat, csomó szokott lenni, pl. ilyen kiszabadulós játékok is, azok is szuperek lehetnek!

2016. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
1 wellness program 1 jó szállodában.
2016. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Mi a deadpoolt nézzük meg bár nem biztos hogy 14,én attól függ, hogy lesz hely :D
2016. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én kipróbálom az új guminőmet gyertyafényes asztalomnál.
2016. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

6-os,7-es, 8-as válaszolónak köszönöm. :)

A többieknek nem sikerült megérteni a kérdést. Nem azt kérdeztem, hogy ki ünnepli és ki nem vagy hogy mit gondolsz róla. Pláne nem értem, mit keresel a Valentin-nap kategóriában, hacsak nem a gyűlölködés meg provokáció okoz számodra élvezetet.

2016. jan. 19. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!