Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valentin napra komplett menut...

Valentin napra komplett menut szeretnek fozni, sutni. Eloetel, leves, foetel, es desszert. Ajanlanatok valamit?

Figyelt kérdés

leves megvan hogy gombakremleves lesz. desszert meg a sacher torta. otletek tovabb? tobbi fogashoz?

koszonom


2013. febr. 1. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs félre ment .

Erre gondoltam.

[link]

2013. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs valamiért ezt linket adja be ..


[link]

2013. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Hàt én egyszer csináltam ilyet a barátomnak......levesnek gyümilevest és tejszínből öntöttem a tetejére szív alakot (remélem érted hogy mit írtam) :)....a második rántott hús volt (szív alakú:) ) + kruplipürét öntöttem szív alakú formába hűtőbe tettem és amikor megdermedt kiöntöttem a formából és szép szivecske formája lett. . Desszert sacher torta volt ugyan is a barátomnak ez a kedvenc totája...ez is szív alakba és óriási marcipán rózsa volt a tetejé.
2013. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó: nem hányta el magát, mikor meglátta mindezt? Mert nekem nő létemre forogni kezdett a gyomrom a sok nyáltól...


Kérdező: olyan másodikat csinálj, amit a barátod kedvel. Nem mindegy, hogy a csirkét/disznót/halat szereti-e jobban, hogy áll a tészta vagy rakott ételekkel, milyen körítéseket szeret, milyen zöldséget eszik meg? Ilyen infók nélkül nehéz menüt javasolni valakinek :)


Én ha nagyon oda szeretném tenni magam, akkor mondjuk citromos lazacot készítenék zöldségágyon.


A gombakrémleves nehezebb leves, szerintem egy könnyebb fűszerezésű, frissebb második illene hozzá, hogy ne nehezedjen el az ember túlságosan. A sacher-tortát tejszínhabbal tálald, úgy a klasszikus (a szárazsága miatt).

2013. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is olyan kellene ami a kedvesed kedvence.

Én egyszer valentin napi felindulásból egy napig pácoltam sertéscsülköt, majd egyben sütőben krumpliágyon megsütöttem finom ropogósra. Hiába nem ünnepi, nem szívecskés, lila buborékos ha ez az egyik kedvence.

2013. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!