Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit ajándékoztok valentinra a...

Mit ajándékoztok valentinra a párotoknak? Nemetek? Korotok?

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Forever alone. :D
2016. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én 27 ő 31. Elmegyünk valahova kajálni, utána egy kellemes mozizás. Feleslegesnek tartjuk, a sok kis csecsebecsét, amiket kapni lehet.
2016. jan. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit és ő sem, erőltetett lenne az egész. Én nő, ő férfi, huszonévesek vagyunk.
2016. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
főzünk együtt vagy étterem vagy sütünk vmi sütit, aztán otthon borozás filmezés stb
2016. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy egész napos közös wellness lesz az idén.

Tavaly Velencében voltunk buszos kiránduláson.

30N és 35F

2016. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont azt fogjuk csinálni, mint az összes többi vasárnapon. Reggeli után főzök egy jó ebédet, elmosogatunk aztán elmegyünk egyet sétálni, játszótérre vagy játszóházba.
2016. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 rézevőfiamór válasza:
35%

Semmit!

Az én feleségem _NEM_ Bálnt!

2016. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kettesben elmegyünk egy wellness fürdőbe,utána vacsora :)

Ja,és remélem,rózsát is kapok,ő meg tőlem csokit...semmi extra nagy ajándék..az együtt töltött idő,és a kis figyelmességek többet érnek minden méregdrága ékkőnél,vagy ilyesminél... 23/N

2016. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nálunk se lesz semmi extra... lehet elmegyünk egyet vacsizni,de ez nálunk amúgy is szokott lenni,de lehet inkább közösen főzünk valami kaját,amit kinézünk,esetleg egy üveg bor.Én tárgyi ajándékot nem terveztem,esetleg csoki.Egy közös élmény sztem sokkal jobb ilyenkor.Meg persze azért a virág jól esik,de úgy ennyi :)
2016. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!