Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ki várja a Valentin Napot?

Kittiiiiiiiiih922 kérdése:

Ki várja a Valentin Napot?

Figyelt kérdés
15./L

#Valentin nap #vár...
2016. jan. 30. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmesek
2016. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Tovabba a Deadpool rajongok.
2016. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Maradjunk abban, hogy Bálint nap.
2016. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
A Valentin nap egy kitalált idióta hülyeség. Amerikába szokás,itt Magyarországon nincs nagy jelentősége. A szeretetet minden nap kifejezhetjük nem kell hozzá Valentin nap.
2016. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én igen, mégiscsak a névnapom :)
2016. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok: a névnap más azt persze hogy várjuk:) de ez a Valentin nap általánosságba mint "ünnep" hülyeség.
2016. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én. Kezdődik a The Walking Dead. :D
2016. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Én várom. Eleinte énis hülyeségnek találtam de mivel már mindenki annak találja erre untam rá. Úgyhogy mostmár várom. A többi "átlag" meg utálja csak magában vagy máshol és fújja tovább azt a százezerszer elhangzott "amerikából" indult dumát ami baromi uncsi. Ennyi erővel a karácsonyt se ünnepeljük mert a szeretetet nem ekkor kell mutogatni, fát se állítsunk mert az német szokáshoz tartozik, szülinapot se ünnepeljünk mert egyszer születtél meg aztán fordulnak az évek akkor is ha akarod ha nem, húsvétot se tartsunk mert sonkát előtte is ettél és fogadjunk nem böjtöltél, a farsang is csak Velencében igazán kiràly és amúgy se legyen úgy semmi se. Teljen le az élet minden nélkül és nézzük a Tv-t - bár az sem Magyar szokás... Tudtommal xD

Szóval unalmas a sok picsogó ember, úgyhogy èn várom. Egy ujabb nap amin lehet szórakozni amit ha akarsz másként élsz meg mert élvezed hogy rájátszhatsz erre és játszod az életed nem pedig keseregve fújod azt amit oly sokan mások állandóan hogy minden szar. Mert az baromi uncsi!

2016. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A Bálintok.

Barátnőm, mert akkor lesz a lánya szülinapja.

Én is várom, mert onnantól egy hét szabi!

2016. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!