Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ajándék ötlet valentin napra...

Ajándék ötlet valentin napra a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Szeretném meglepni a barátnőmet de semmi ötletem sincs.

Igazából van egy valami, amivel mindenképpen meglepem.


Parfüm, szíves párna, virág, szappan alapból kiesetek szóval ilyen ne írjatok.


Szereti a biós cuccokat, szeret sportolni(futni), szereti a rózsaszínt (így öltözködik.) Szereti a pillangókat. (Esetleg telefonra ilyen dísz?)


Biós cuccok nem lennének rosszak, de én nem értek hozzá.



2016. jan. 30. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha szereti a biós cuccokat, akkor vegyél neki kézzel készített szappant, vagy illóolajokat, fürdősót. Ha sportolni szeret, akkor valami ehhez kapcsolódó cuccot, ami neki még nincs, és úgy gondolod, hogy hasznos lehet, pl. a futáshoz.

Rózsaszínben lehet fülbevaló, karlánc, nyaklánc, szemfesték, rúzs, körömlakk, táska.


Hirtelen ennyi jutott eszembe. :)

2016. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A táska/ékszer mindenképp jó ötlet. De egy új cipő se árt soha:D(méretek miatt kockázatos).Én mindennek örülnék ha az a barátomtól lenne:D
2016. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem a Valentin napnak nem az ajándékról kéne szólnia, persze egy kis csoki vagy valami apró meglepetés aranyos, de szerintem az sokkal többet ér ha pl. sütsz neki esetleg megpróbálkozol egy vacsorával és együtt vagytok. Én lányként nem kérnék mást.
2016. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se gondolkozz nagy ajándékon, menjetek el közösen moziba valami jó filmre, és kész.
2016. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hasonlo tipusu lany vagyok.

Szerintem orulne egy rozsaszin futociponek meg illatos gyertyaknak ami szinten rozsaszin.

Vagy vehetsz neki egy rozsaszin nagyon meleg plèdet,ez nagyon cuki.

Vagy èkszer ilyesmi.

2016. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nézzétek meg Deadpool-t. Mi is ezt fogjuk tenni :D
2016. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!