Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak Valentin-napra? Részletek, lent.

Figyelt kérdés
Én 15, Ő pedig 18 éves. December 28-a óta vagyunk együtt. Sajnos lövésem sincs, mit vegyek neki, gondoltam már, hogy kap egy szívecskés párnát..vagy ilyesmit, de fiúknak lehet ilyet? Mármint úgy értem, hogy nem gáz ilyet venni egy fiúnak? Szükségem lenne pár tanácsra..de légyszíves olyat ne, hogy add neki a szüzességed...:)

2016. febr. 1. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy neki, csak szeretetből add. :)
2016. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az menni fog, mert nagyon imádom...csak azért mégis :)
2016. febr. 1. 19:20
 3/11 anonim válasza:
te tudod , hogy mit szeret... isten az egben , hogy kerdezhetsz tolunk ilyent??!
2016. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mit szeret..igen.:) De, gondoltam Ti tapasztaltabbak vagytok a Valentin-napba, és mertem kérdezni :)
2016. febr. 1. 19:32
 5/11 anonim válasza:
hat amit a boltban vaszel, vagy sutit sutsz ha tudsz, vagy vacsi... elozo valaszolo vagyok.
2016. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
pedig egy dugásnak biztos örülne
2016. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szívecskés párnát? Jujj! Inkább adj neki valami olyat amiből lejön, hogy legalább igyekeztél neki az ízlésének/hobbijának megfelelőt választani. A személyiségét meg nem mi ismerjük. Azok csak snassz ajándékok lehetnek amit itt mondunk.
2016. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
írj pár dolgot amit szeret, majd én segítek!
2016. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szereti a focit, kosarlabdat..kedvenc focicsapata a Manchester United, szeret bulizni, inni..
2016. febr. 2. 18:33
 10/11 anonim válasza:
Bögre
2016. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!