Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ti mit vennétek a barátotoknak...

Ti mit vennétek a barátotoknak valentin napra?

Figyelt kérdés
több,mint 1 év után már semmi ötletem nincs.

2016. febr. 3. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Na ugye, hogy semmi értelme ennek, már a 124. kérdés mit vegyek a páromnak. Nem az a legfontosabb, hogy van? Másnak még ez sem sikerül, nekem se.
2016. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit,mert nem ünnepeljük.
2016. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Főzz neki vacsorát, szerintem értékelni fogja:) Vagy vidd el valami programra, ajándékozz neki élményt, amit nem fog elfelejteni. Ha pedig mindenképp szeretnél neki adni valamit, akkor esetleg valami jóféle édesség, valami rá jellemző kis aprósággal. (Pl. ha zenész akkor mondjuk egy pengető, hogy mindig rád gondoljon, ha játszik a gitárján:D)
2016. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

En szemelyre szabott ajandekot keszittettem.

Egyik egy kis dobozka amin a kettonk neve van rairva, es ha kinyitja verset lat benne. Masik egy gyertya. Harom oldalan rolunk van kep, a negyedik oldalon versike.

2016. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Durexet
2016. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én vettem egy szívecskés kulcstartót, amit egy mágnes tart össze, értelem szerűen az egyik fele az övé, másik az enyém, egy szívembe loptad magad kártyát, valamint fogok készíteni egy szívecskés idézetes üvdvözlőkártyát.
2016. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!