Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit adjak a barátomnak valenti...

Mit adjak a barátomnak valentin napra? 17L

Figyelt kérdés
A barátom 16. Mivel ajándékozzam meg valentin napon?
2016. febr. 5. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Te is nuku IQ vagy. Így nem fogja az ismerőseitek közül felismerni senki itt az oldalon, hogy kiről van szó. Minekután mi nem ismerjük, így nem tudunk mit mondani, csak alapokat, amiket tudsz te is.


Amúgy nem értem az ilyen kérdéseket, a barátod, de nem tudod, hogy mit szeret, minek örülne?!!? Nekem ez magas, egyszerűen fel nem fogom ép ésszel. Na, mindegy.

2016. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég furcsa, hogy 17 éves lány létedre nem tudod mi az aminek egy férfi mindennap tud örülni :)
2016. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Adj neki pénzt! Mondjuk 500 forintot.
2016. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok normális válaszokat írni akkor inkább ne is írjatok semmit.
2016. febr. 6. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz ki valami jó filmet, és menjetek el moziba, esetleg közösen korcsolyázni.
2016. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én gyümölcstortát sütök neki :) Mert a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni.... (lehet kapni kész tortalapot, pudingpor, fél liter tej, egy csomag fagyasztott gyümölcs (vagy friss) szív alakban rárakva, piros zselatin. 17 évesen is elkészíthető, és sokkal jobb mint valami előre megvásárolható kacat. :) 22L
2016. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!