Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Bálint napon hogyan szokás...

Bálint napon hogyan szokás ajándékozni?

Figyelt kérdés
Most fogom először úgy tölteni, hogy van barátom, ezért nem is tudom... A standard szokás szerint a fiú virágot ad a lánynak, de a lány is meglepi valamivel a fiút? Ha igen, mivel szokás?
2016. febr. 6. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Egy csomó bunkó van, aki azt mondja, hogy utálja a Valentin-napot, csak hogy spórolhasson kicsit.
2016. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látom szeretitek gyűjtögetni a piros kezet. Mindegy, én szívesen adom :)
2016. febr. 6. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

Tessék, akkor pontoz le engem is:

- Bálint-napként Bálintok névnapját ünnepeljük

- amire Te gondolsz, a Valentin-nap

- nálunk nincs nagy hagyománya az említett ünnepnek, így nem is lehet kijelenteni, hogy "így meg úgy szokás"

- innentől kezdve kijelenthető, hogy számotokra fontos, hogy megünnepeljétek. Mit akartok? Egy előnőnapot? Mert akkor Te kapsz virágot és/vagy csokit, és kész. A szerelmeteket megünnepelni? Akkor nyilvánvaló, hogy kölcsönös az ajándékozás

Emellett érdemes átfondolni, hogy egy csokornak nevezett haldokló élőlény az, amivel jobban megünneplitek a kapcsolatotokat, vagy valami szép közös program, ami esetleg pénzbe sem kerül

2016. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2016. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Édes Istenem... A Bálint nap és a Valentin nap egy és ugyanaz... Egyébként nem értem, mért van ennyi gyűlölködő ember, mindig csak azzal jönnek, hogy nálunk ez nem szokás. Dehogynem, ugyanúgy lehet szokás, a legtöbb szerelmespár ma már megtartja. Anyáék is, szinte azóta mióta összejöttek.


Egyébként: ha már ott tartotok, vehetsz valami szexi fehérneműt, amivel őt is, magadat is megleped. De gondolom még nem vagytok olyan régóta együtt, szóval csoki, meg valami kis üzenet, közös képetek keretben, nem kell nagy dolgokra gondolni szerintem.


17/l

2016. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sőt; csak várjatok, Amerikában már az egyedülállók is ünneplik saját maguk szeretetét ugyanezen a napon. Maguknak vesznek ajándékot, kényeztetik magukat, stb.

SAD daynek hívják. A lényeg a fogyasztásnak való áldozás, akármilyen alapon.

2016. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!