Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Jó ötlet lenne?

Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Az jó ötlet lenne ha Valentinnapra vennék egy lánynak virágot meg csokit úgy, hogy nem a barátnőm?

2016. febr. 6. 19:01
 1/8 anonim válasza:
+ vallj neki szerelmet
2016. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Simán, ha tetszel neko, tuti osszefog jonni veled
2016. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy vanbarátja. Meg mármondtam neki,hogy szertem és mondta, hogy ő is. Meg azt is mondja, hogy hiányzok neki meg aranyos vagyok. De így sem vagyok biztos a dolgomban.
2016. febr. 6. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Van barátja és azt mondta hogy szeret téged? Nem kérdezted meg, hogy akkor miért is nem veled jár?
2016. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Lehet hogy csak mondja..
2016. febr. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is.
2016. febr. 7. 04:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ha ez a csaj foglalt és közben más fiúknak mondogatja hogy szereti őket, akkor vagy:

1. A szeretet a baráti szeretetnek érti, ne vegyél neki semmit

2. Nagy szrkeverő a csaj, keress normálist, ne vegyél neki semmit

2016. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a lány hülvít téged, jó jönne neki az ajándék, az odafigyelés, de járni már nem akar veled. Ne pazarold rá az idődet. Mit mondana a pasijának, kitől kapta a virágot?!
2016. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!