Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Gyűrű Valentin napra?

Gyűrű Valentin napra?

Figyelt kérdés
Keresgéltem a hasonló kérdések között de nem találtam olyat ami nekem segíthetne. Arra gondoltam hogy a barátnőmet akivel már 3 éve együtt vagyunk megajándékozhatnám egy gyűrűvel. Korábban vettem már neki arany láncot és teljesen biztos vagyok benne hogy a gyűrűnek is nagyon fog örülni annak ellenére hogy ezt nem leány kérésnek szánom. Mindketten 20 évesek vagyunk és tudjuk hogy még nincs itt az ideje. A probléma ott kezdődik hogy nem értek a gyűrűkhöz. :) szerintetek ilyen alkalomra milyen kinézetűt, milyen jellegűt illik venni? Mindenképpen fehér aranyra gondoltam. Előre is köszönöm a segítséget!
2016. febr. 8. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
NE!
2016. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérlek fejtsd ki bővebben! Korábban célozgatott rá hogy milyen szép gesztus gyűrűt adni és nekem is tetszik amit szimbolizál. Imádja a gyűrűket és tudom hogy nem értené félre. De persze ha szerintetek nem jó ötlet én kíváncsian várom a véleményeket, csak kérlek ne ennyire velősen! :'D fejtsétek ki!
2016. febr. 8. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

én is szintén a te korotokban vagyok, hasonló ideje vagyok együtt a párommal mint ti egymással.

egyátalán nem örülnék neki,hogyha csak úgy venne egy gyűrűt. ha kapok majd, az eljegyzési legyen.ha előhúzná a gyűrűt, ráadásul valentinnapon, biztos azt hinném,hogy meg akar kérni. csalódott lennék,hogyha nem, még akkor is,hogy én se vágynék még eljegyzésre 1-2 éven belül.

úgyhogy szerintem is felejtős. vegyél karkötőt vagy a nyaklánchoz medált..vagy fülbevalót..

2016. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem amit mondasz és bár azt hittem örülne neki, most nagyon elbizonytalanítottál. Nekem mindenesetre fura hogy minden ékszer szóba jöhet, de a gyűrű az tabu és eljegyzésig az is marad.


Mi van ha egy olyan lányról van szó aki egyébként is szereti a gyűrűket és rendszeresen hord is... A fülbevalókat vagy karkötőket kevésbé. Én csak szeretném olyannal megajándékozni ami maradandó, értéktartó és kifejezi mennyire szeretem. Szerinted/szerintetek kizárt dolog hogy örüljön neki? Tudom hogy nekem kell ismernem őt, de ha lehet minél több véleményre volnék kíváncsi. :)

2016. febr. 8. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as válaszolóhoz hasonlóan én is csalódott lennék hogy ez nem a lánykérős gyűrű, még akkoris, ha amúgy még nem is várnám.

Ennek ellenére igazad van neked is, ezért én ezt úgy oldanám meg, hogy előre megbeszélném vele, hogy megajándékoznám egy gyűrűvel, amit ő választhatna ki magának a boltban.

Én egyébként karácsonyra vettem egy páros gyűrűt a páromnak. Trónok harca idézet van benne és bizsu. Szereti és hordja is. Nem muszáj aranyban gondolkozni.

2016. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál! Na teljesen elbizonytalanodtam :S Sajnos ha azt csinálnám amit mondtál akkor biztos hogy nem fogadná el az ajánlatomat. Ékszerkupont (mert most tudtam meg hogy ilyen is van :D ) adni meg szerintem olyan elcsépelt. Arra is gondoltam hogy adnék neki egy gyűrűt egy olyasmi kísérő szöveggel hogy ez még nem az aminek látszik........... Semmiképp sem csinálnék körülötte nagy felhajtást, tényleg ajándékként adnám oda, mint egy könyvet vagy nem is tudom... :) Aztán a végén lehet hogy mégis valami mást nézek neki ha végképp leszavaztok.


A fehér arany azért szimpatikus mert az összes gyűrűje ezüst színű és az arany mondjuk az ezüsttel ellentétben nem fog, nem feketedik.


(Én sosem voltam oda a trónok harcáért, de az ötleted jópofa, biztos őrült neki a párod!) :D

2016. febr. 8. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:

igazuk van a többieknek. ezt beszéld meg előre vele.hogy szeretnél neki venni egy gyűrűt, de még nem eljegyzésit. csak hogy ne értse félre amikor átadod neki.

mert tényleg végiggondolod a helyzetet egy 20 éves nő szemszögéből. valentin napon a párja átad neki egy gyűrűt.. egy nő nyilván az eljegyzésre asszociál ilyenkor. az meg kellemetlen,hogy kiderül,hogy mégsem..

szóval beszéld meg előtte vele!

2016. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy ez túlzás Valentin napra. Mozi, csoki, idézet, 1 szál rózsa oké, de gyűrű? Ha azt adsz neki, akkor jegyezd is el, mert máshogy (előre megbeszélve vele az ajándékot) bénán jön ki. happy valentine's day!
2016. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!