Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin napra ezeket veszem...

Valentin napra ezeket veszem a barátomnak. Szerintetek jó lesz? Vagy nem túl sok / kevés?

Figyelt kérdés
egy diesel parfümöt. Meg arra gondoltam hogy egy páros nyakláncot (egy félbetört szív, egyik fele nálam másik eddig nála. ) vagy egy lakatot amit majd kiraknánk valahova és bele lenne gravírozva a nevünk kezdőbetűje. Melyik legyen a kettő közül szerintetek?
2016. febr. 8. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem édes mindegy, hogy melyiket választod!


Neked kéne eldöntened, hisz te ismered a párodat, és neked kéne tudnod, hogy minek örülne a legjobban.


Tudod, én nem veszek a páromnak semmit, saját magam készítek neki egy ajándékot, mert tudom, hogy ezt ezerszer többre értékeli, mint a bolti ajándékokat.

2016. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ez egy olyan dolog, hogy neked kell tudni... De eleve a kérdés. Hogy nem túl sok vagy kevés... Ha már az anyagiakon múlik egy kapcsolat az már rég rossz.
2016. febr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

A félbetört szív szerintem nem jó. A férfiak többsége nem szereti az ilyeneket. Meg tudom érteni. Én nő vagyok, de rühellem a kacatokat. Vegyél neki valami hasznosat, a parfüm jó, de szerintem elég is.

Nem kell a véleményemre alapozni 100%-ban, mert nem is tartom a valentin napot.

2016. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges a parfum az oke de mas nem kell
2016. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked kell tudnod hogy minek örülne a párod jobban.

A parfüm biztosan jó választás, ha tudod hogy szereti ezt az illatot, hasznát fogja venni.

A páros nyaklánc elég kétesélyes, attól függ hordana-e egyáltalán ékszert/nyakláncot a párod.

A lakat a láncnál jobb ötlet, de inkább csak hosszú kapcsolat esetén van "értelme". 1-2 hónap után lakattal örök hűséget fogadni még inkább visszatetsző lenne számomra.


Én azt javaslom, hogy vegyél egy parfümöt és készíts valamit még mellé a saját kezeddel. Sokkal személyesebb ajándékot tudsz így adni, aminek valószínűleg jobban is fog örülni.

Ez akár a kedvenc süteménye is lehet vagy egy képeslap valami rátok jellemzővel, képkeret, fotóalbum, kispárna stb.

2016. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A félbetört szívecskés nyaklánc olyasmi, amit kislányok csinálnak a legjobb barátnővel.

De ez odab'sz, hogy már a lakatnak is külön etikettje van és 1-2 hónap után nem illik :D (jó, vicces, ha egy külön korlátot kitesz a "Kitti + Pali", "Kitti + Géza", "Kitti + Jenő", de akkor is :)

2016. febr. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Süti?:) a pasik szeretik a hasukat
2016. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!