Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek a kapcsolattól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Fél éve beszélek egy fiúval. 200 km választ el minket. De nem tudok lépni. Csak üzeneteket váltunk, se webkamera, se más. Úgy érzem, mintha nem is szeretném igazából, hogy több legyen. Néha megemlíti, hogy lejön hozzám, de olyankor annyira megijedek valamitől. Más fiúk is próbálkoztak, de akkor is csak a kifogásokat kerestem. Nem értem magamat... Szeretnék is kapcsolatot, de félek is tőle. Anyukám is nagyon konzervatív, félek hogy mit szólna, nem igazán szoktam vele ilyenekről beszélni.

Mit tegyek, hogy elmúljon?

19/l ( a srác 26 éves)


2015. jún. 24. 17:26
 1/4 Mumusan ***** válasza:
Még nem találtad meg azt aki teljesen elvarázsolt. Ne aggódj, légy közvetlen és nyitott. Majd lesz akire kíváncsi leszel.
2015. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rá is kiváncsi vagyok, csak félek.... talán a távkapcsolattól
2015. jún. 24. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam egészen 20 éves koromig. Nem csak a kapcsolattól féltem, hanem attól is, hogy valaki szeret, de aztán csak úgy elmúlt magától, és azóta ismerkedni is elkezdtem lányokkal.
2015. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszéltetek telefonon már? Szerintem kamerázzatok, az kicsit személyesebb, üzenetekből nem lehet megismerni senkit.

Kinézetre bejön?

2015. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!