Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin napi ajándék nem...

Valentin napi ajándék nem romantikus férfi számára friss kapcsolat esetén?

Figyelt kérdés
A párom nem igazán romantikus alkat de szeretném meglepni valamivel. Nem gondolok túl nagy dologra de valamivel mégis szeretnék kedveskedni neki.

2017. jan. 20. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy vacsora! Romantikusnak romantikus, de enni úgyis szokot. Legyen valami finom kaja innivaló, zene oszt annyi.
2017. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem romantikus, lehet, hogy hány a Valentin naptól.
2017. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Édes szájú? Csinálhatsz neki bonbont. De a vacsi is jó ötlet. Vagy lepd meg valami szexy fehérneműben.
2017. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos kollegista vagyok ezért főzés nehezen kivitelezhető vagyos azzal még nincs is gond de a szobatársaim talán nem lennének jó közönség :/ a szexi fehérnemű még stimmel
2017. jan. 20. 16:09
 5/6 anonim válasza:
Menjetek sétálni, mint pl: a parkban. :)
2017. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is étel, ital, közös program... Én rühellem a Valentin napot (bár romantikus vagyok, azt hiszem, mindenesetre érzelmeim vannak), de egy jó csokit vagy vacsorát, a kedvenc whiskymet szívesen fogadom még ezen a napon is :D Azt hiszem, ezzel a legtöbben így vagyunk, max. az ételek, italok másak.

A férfit kellene ismerni, hogy vajon ő minek örülne, nyilván giccses-nyálas valentinos dolgokkal nem szabad próbálkozni (de szerintem azzal eleve csínján kell bánni az életben, főleg, ha férfiakról van szó).

2017. jan. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!