Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek/készítsek páromnak...

Mit vegyek/készítsek páromnak Valentin napra?

Figyelt kérdés

Tudom sablon a kérdés, de minden ötletre nyitott vagyok.

Én 26 éves vagyok, párom 36 éves. 3 éve élünk együtt. Igazat megvallva mindene megvan. Tehát nem szeretnék egy 20. inget vagy nyakkendőt neki.stb Közös fotóinkból is már van rengeteg. Valami apróságra gondoltam, éppen hogy valami jelképesre gndoltam. Szerintetek? Köszönöm


2012. febr. 7. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

36 évesen valószínűleg hülyeségnek tartja ő is a Valentin napot. Ne vegyél neki semmit. Főzz egy jó vacsorát,az többet ér.

27/F

2012. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A főzést azt alapnak vettem :) Terveztem főzni aznapra finom vacsit. De tudom, hogy ő is fog venni nekem apróságot. Tehát én is szeretnék neki úgymond átadni valamit!
2012. febr. 7. 17:40
 3/5 anonim válasza:

Tudod a közmondást: " a férfihez vezető út a hasán át történik "

mi 2éve járunk az én barátomnak is megvan mindene nem akartam én se a feleslegest a feleslegesre halmozni, (ing,stb..) tavaly Valentin napra én is megfőztem a kedvenc ételeit( kaja gyertyák bor ) és és nagyon örült neki ;)

Remélem tudtam segíteni :)

2012. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lepd meg az ágyban, ha esetleg tudod, h miket szeret, v mit próbálna ki: bilincs, egyenruha, magas sarkú,..:)
2012. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 12345678 válasza:
klasszikus: üdvözlőkártya, ne bolti, te magad csináld, valami oylan felirattal, amit te találtál ki :) v ha főzöl, vacsi után vmi különleges desszert
2012. febr. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!