Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek neki valentin napra?

Mit vegyek neki valentin napra?

Figyelt kérdés
Nem reg kezdtem el jarni egy fiuval es fogalmam sincs h mit vegyek neki. Ti mit vesztek? Fiuk ti minek orulnetek?

2017. febr. 3. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Annak örülnék a legjobban, ha nem venne semmit. Mert szerintem baromság ez a nap, és hülyeség kidobálni pénzt ilyenekre. Én se veszek semmit. A Karácsony is irritáló, hogy összeül a család, és mindenkinek szeretnie KELL egymást. Szeressék ahogy belül érzik, ne egy dátum miatt, ne tárgyak által szeressék egymást, hanem azért akik.
2017. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ezt ma írtam:


Szia!

Van kedvenc együttese? Megvehetnéd a legújabb CD-jüket, albumukat, ha még nincs meg neki. :)

Aztán ottvan az, hogy sütsz neki valamilyen sütit *-* Biztos tudod, hogy mi a nagy kedvence, vagy valami, amit már rég nem evett, vagy olyasmi, amit ki szeretne próbálni (és lehetőleg nem nyers tőkehalpita és társai, hanem valami... Bizonyítottan finom :D ). Ha nincs ötleted akkor szerintem valami csokis süti (pl csokis muffin egy szem meggyel a tetején + csokikrémmel töltve, nem elégett, pont jó... *-* <3) jó választás lenne, a csokinak úgyis sokszor ilyen romantikusabb szerepet tulajdonítanak. ;)

Ha már itt tartunk akkor valami különlegesebb csoki (pl az a kókusszal bevont csokikrémes kis golyócska aminek nem írhatom ki a nevét, de Raf-fal kezdődik *-* ).

Természetesen nem muszáj felhízlalnod szíved választottját, vehetsz neki... Ruhákat (olyat, aminél nem számít a méret, gondolok itt sapkára, egy szép sálra talán? :D ), sportszert (focilabda, kosárlabda), ha sportol valamit, vagy akár készíthetsz is valami személyeset.


Az sem lenne rossz ötlet, ha kitalálnál valamilyen programot, ami szinte bármikor megvalósítható (szóval nem kell, hogy Valentin-nap legyen, és nem kell lefoglalni, stb, szóval akár el is lehet halasztani, ha a fiú is kitalál programot... Hisz ő a férfi, hagyd meg neki ezt a kis örömöt, ha már készült :D <3 )

2017. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!